כניסת לקוחות
Phone Link Icon 072-3310701
Lang Icon EN
15 דרכים להשיג קישורים חיצוניים
קישורים חיצוניים

15 דרכים להשיג קישורים חיצוניים

בניית פרופיל קישורים חיצוניים נכון לכתיבת מאמר זה היא חלק מרכזי עבור כל נותן שירות קידום אתרים, לכל מקדם אתרים יש טכניקה משלו אך להשיג קישורים חיצוניים, החלטתי טיפה להרחיב על כמה טכניקות שמסייעות לי להשיג קישורים חיצוניים מאתרים חזקים ככל שניתן.

השגת קישורים חיצוניים

1.בנו אתרים (בניית אתרים כתשתית לקידום) – הצורה הבטוחה ביותר שאתם עשויים ליצור להשיג קישורים חיצוניים היא פשוט לבנות אתרי תוכן.

  • יתרונות – כאשר מדובר באתרים שלכם, רמת הסיכוי שהקישור יירד בזמן מסוים היא נמוכה, בנוסף היכולת שלכם לבצע התאמה בין הקישור לבעלי האתר היא גבוהה.
  • חסרונות – ישנה השקעה לא מעטה בתחזוקת האתר, בעיצוב האתר (לחסידים) דומיין, שרת ועוד

2.רשימת ממליצים – כתבו המלצות לאתרים רלוונטים או משלימים למשל עם אתם חברת מטבחים ונעזרתם בשירותי שיש של ספק הציעו לו לכתוב אותכם באתר שלו עם לינק.

3.כתבו תוכן איכותי לאתרים רלוונטים – הציעו מאמר רלוונטי ובעל ערך לאתר שאתם מעוניינים לקבל ממנו קישור.

4.אתרו רשימה של אתרי אינדקס – שניתן לרשום בהם את האתר העזרו במיקום העסק וכתבו אותו באינדקסים מקומיים.

5.פורומים – הגיבו בפורומים רלוונטיים לתחום שלכם ותרמו מהניסיון שלכם לאותו פורום.

6.קניית קישורים – רכישת קישורים אין מנוס מלשלם כסף, ישנם אתרים רבים שמתפקדים כנכס דיגיטלי והיו שמחים לקבל כסף בתמורה לקישור.

7.החלפת קישורים משולשת – הציעו החלפת קישור בתמורה לקישור מהאתר שלכם לאתר צד ג' קבלו מצד ב' קישור ישיר אליכם.

צרפתי עבורכם סרטון קצרצר איך לבחור אתרים להחלפה

8.אינפוגרפיקה– צרו עיצובים חכמים או סרטוני הדרכה ותנו אותם ללא עלות בתמורה לקרדיט/קישור.

9.שיתופי פעולה – שתפו פעולה עם חברות מהתחום שלכם ובכלל נצלו שיתופי פעולה לטובת החלפת קישורים.

10.אתרים למכירה – יש בישראל לא מעט בעלי אתרים שמציעים את האתר שלהם או את הנכס האינטרנטי שלהם בתמורה לסכומי כסף לא גבוהים, ניתן להרחיב את התשתית של האתרים שלכם וכמובן להשיג קישור לאתרי לקוחות.

11.בניית אתרים חינמים – אתרים בסגנון של wipi או עוד לא מעט פלאטפורמות המאפשרות לבנות בלוגים חינמיים, הקדישו לזה זמן וצרו לעצמכם תשתית.

12.יחסי ציבור – מודעות לעיתונות ואתרים גדולים- כחלק מפעילות עסקית ישנם לא מעט מצבים בעיקר אצל מותגים שהם מוזכרים באתרים סמכותיים, נצלו אינטרקציה עם הכותב לטובת קישור.

13.קישורים בתמורה לעבודה – לפעמים ישנם עסקים שצריכים סיוע כלשהו אפשר במקום לגבות כסף פשוט להציע שהעבודה תהיה בתמורה לקישור.

14.חידוש דומיינים – קורה לי לא מעט שאני מצליח להשים את היד על דומיין ממש חזק, שנשכח, או שלא בוצע חידוש, למשל לפני שבועיים ממש הצלחתי לקנות דומיין של מועצה איזורית מדובר בדומיין סמכותי ובעל כח וערך יצרתי תוכן לאותו עמוד מה שיצר לי עוד אתר לתשתית קישורים.

כמקדם אתרים ישנם מאות דומיינים שאני עוקב אחריהם ומחכה כמובן להזדמנות.

15.הנחות – תנו לגופים גדולים הנחה כלשהי על הפניה בתמורה לאזכור באתר שלהם שיהיה כתוב שהלקוחות שלהם זכאים לשירותים שלכם בהנחה.

 

קידום אתרים בגוגל למעלה
מדריך ללימודי קידום אתרים
רוצים שאבדוק לכם את האתר?