כניסת לקוחות
https://www.seolinks.co.il/wp-content/uploads/2017/03/phone.png 072-3310701
https://www.seolinks.co.il/wp-content/uploads/2021/02/globe-1.svg EN
פרסום מאמרים בוואלה
פרסום מאמר בוואלה

פרסום מאמרים בוואלה

עם עליית המודעות לנכסים דיגיטליים וקידום אתרים אורגני באמצעות שירותי רכישת ובניית קישורים, עוד ועוד לקוחות בודקים איתנו לאחרונה על אפשרויות הפרסום בוואלה. לכן, החלטתי לעשות סדר בעניין ולכתוב מדריך תמציתי על אפשרויות הפרסום באתר, היתרונות של הפרסום ומדוע  כדאי לכם לעשות זאת דרכנו.

פרסום בוואלה מומחים

כעיקרון ניתן לפרסם מאמר שיווקי בכמה מקומות באתר וואלה, החל מפרסום דרך מערכות חיצוניות כמו טאבולה ואאוטבריין או באמצעות עבודה ישירה מול חברה העובדת עם האתר. אחד המדורים הפופלאריים ביותר באתר הוא "אזור המומחים" בוא מפורסמות כתבות על מומחים בתעשייה בכמה פורמטים של תוכן כמו ראיונות או כתבות צבע.  

וואלה מומחים

פרסום בוואלה טוב לדעת

בדומה למדור המומחים, גם מדור הטוב לדעת הוא פופולרי ביותר עבור מפרסמים וניתן למצוא שם המון תוכן שיווקי. סוג המאמרים בטוב לדעת הוא בדרך כלל בסגנון של מאמרים על חברות ומוצרים. כלומר, ההבדל העיקרי בין המדורים או שבמדור המומחים נותנים במה למקצוען ובמדור טוב לדעת נותנים במה לחברה, שירות או מוצר.

וואלה טוב לדעת

למה שווה לפרסם בוואלה?

כעיקרון, ישנם מספר יתרונות לפרסום מאמרים בוואלה.

  • קישור- חשוב לוודא שבמסגרת העסקה אתם מקבלים קישור לאתר שלכם. קישור כזה יכול להקפיץ את האתר שלכם במנועי החיפוש ולאותת לגוגל שהאתר שלכם סמכותי ואיכותי. וואלה נחשב לאחד האתרים החזקים בישראל עם תנועה משמעותית ביותר ולכן קישור מאתר חזק כזה הוא בהחלט אופציה שיכולה לעזור לכם מאוד.
  • תנועה– למרות שהמאמרים שלא מקודמים בעמוד הבית זוכים לכמות חשיפות נמוכה משמעותית תוכלו בכל זאת להרוויח תנועה שתגיע לאתר שלכם. 
  • ניהול מוניטין- בגלל שוואלה אתר חזק מאוד העמודים המפורסמים בו עולים בהתאמה במנועי החיפוש. כך לדוגמה, אם אתם רוצים לנהל את המוניטין שלכם או לגרום לכך שמי שמחפש את שם המותג שלכם יראה תוצאות חיוביות, מאמר בוואלה הוא בהחלט אופציה מעולה עבורכם.
  • סמכותיות ואמון- תוכלו לפרסם בפייסבוק את המאמר או הראיון שבוצע איתכם בוואלה ובכך לגרום לתנועה עקיפה שתגיע באמצעות פרסום המאמר. בנוסף, לקוחות נוטים לשייך את וואלה כמקור סמכות ולכן פרסום באתר יכול לחזק אתכם גם מהבחינה הזאת.

אני ממליץ לכם לבצע שיחת ייעוץ ראשונית איתנו כדי שנוכל להתאים לכם את אפשרות הפרסום הטובה ביותר עבור התוצאות אותן אתם רוצים לקבל.

כמה עולה פרסום בוואלה?

כפי שציינתי מקודם, המחיר תלוי במדור ובאופי הכתבה.  באופן כללי מחירי פרסום כתבה בוואלה הוא סביב כמה אלפי שקלים. חשוב לזכור ולבדוק היטב את ההצעה שאתם מקבלים, מה ההתחייבות מבחינת מחיקה עתידית של המאמר , מי כותב את התוכן וזמן פרסום במדור. 

למה לפרסם דווקא איתנו?

אנחנו מציעים מספר חבילות פרסום מותאמות בוואלה, החל מפרסום במדור טוב לדעת ומדור המומחים ועד חבילות פרימיום לפרסום בעמוד הבית. היתרון בעבודה איתנו הוא שאנחנו יודעים להתאים בצורה אולטימטיבית את מיקום הפרסום, אופי הכתבה, בחירת הקישור וכל המאפיינים השונים של הכתבה כך שיתאימו עבור המטרות שאתם רוצים להשיג באמצעות פרסום הכתבה. בנוסף, אנחנו דואגים לכתיבת התוכן עבור הכתבה ומוודאים שאתם מקבלים את מירב האיכות והשקט. העבודה איתנו אינה מצריכה כמעט כל פעולה או מאמץ נוסף מהצד שלכם. שגרו ושכחו:)

קידום אתרים בגוגל למעלה

בעל אתר/מקדם?
קבל/י דוח בחינם

ייעוץ בוואטסאפ