כניסת לקוחות
https://www.seolinks.co.il/wp-content/uploads/2017/03/phone.png 072-3310701
https://www.seolinks.co.il/wp-content/uploads/2021/02/globe-1.svg EN
קידום אתרים זול ועדיין איכותי
קידום אתרים זול ואיכותי

קידום אתרים זול ועדיין איכותי

אפשר בהחלט להגיע לתוצאות יפות עם קידום אתרים בתקציב נמוך. הכל תלוי בתכנית העבודה ובבחירה נכונה של שירות . אם אתם עצמאיים בתחילת הדרך או שאתם מנהלים עסק קטן עם תקציבי שיווק זעירים, המדריך הבא יעזור לכם להבין איך לעשות זאת נכון

בעלי חברות ועסקים גדולים יכולים להשקיע סכומים גדולים מאוד בקידום אתרים אורגני. כשמדובר בהשקעה לטווח ארוך –  יש להם טווח נשימה הרבה יותר ארוך מאשר לבעלי עסקים קטנים. יחד עם זאת, לא כדאי להתייאש. קידום בגוגל בתקציב נמוך בהחלט יכול להוביל לתוצאות טובות שיגרמו לעסק שלכם לצמוח. להלן כמה דברים שחשוב מאוד לדעת על הנושא.

קודם כל יש למצוא שירות קידום אתרים אפקטיבי בתקציב נמוך

בישראל פועלים אין ספור פרילנסרים וחברות קידום אתרים. עליכם לוודא שאף על פי שמדובר בתקציב נמוך, שאתם לא נותנים את העבודה שלכם לספק שירות שייקח תשלום חודשי קבוע אבל כמעט ולא יעשה דבר. כדי למנוע מצב זה: יש לדרוש ממנו תכנית עבודה מסודרת לאתר שלכם. למשל יש לוודא שהוא עושה אופטימיזציה וחקר מילות מפתח. זכותו, כמובן, לדרוש בעבור כך תשלום נפרד. אבל ללא פעולות אלו, ממש לא כדאי להתחיל לקדם את האתר. לאחר שהבנתם בדיוק מה תקבלו בעבור התשלום החודשי. אפשר לצאת לדרך.

בכל תהליך של קידום אתר יש צורך להשקיע שעות עבודה המוקדשים בעיקר להתאמה מקסימלית של מבנה האתר והתוכן לביטוי חיפוש המקודם. מאמרי תוכן שנרכשים בדרך כלל על ידי כותבי תוכן. קישורים חיצוניים שבדרך כלל משלבים תוכן (זול) ושימוש באתרי תשתית, קשרים ועוד.

כאשר האלמנט המרכזי שמכריע את כמות ההשקעה מתחלק ל-2:

  1. כמות הביטויים

  2. תחרותיות התחום

ישנם מעט מאוד חברות ומקדמי אתרים בארץ שמצליחות לספק פתרון איכותי כאשר מדובר בתקציב נמוך לקידום אתרים.

לטעמי האחריות לקבלת פרויקט קידום אורגני בתקציב נמוך חלה על מקדם האתר או החברה לקידום אתרים, שכן מחובתם לספק ייעוץ אמיתי וקנה ללקוח, להעריך בצורה נכונה ומקצועית מה הזמן האמיתי שנדרש לקדם את האתר בביטויים רלוונטים.

לסיכום:

במידה ויש לכם תקציב נמוך לקידום, ואתם מעוניינים לקדם את האתר שלכם, הקפידו לבצע מחקר מילות מפתח ראשוני בצורה מקצועית ומעמיקה, בקשו ממקדם האתר או מחברת הקידום מולם אתם רוצים לעבוד, הערכה ראשונית ולו"ז.

קידום אתרים בגוגל למעלה

בעל אתר/מקדם?
קבל/י דוח בחינם