כניסת לקוחות
https://www.seolinks.co.il/wp-content/uploads/2017/03/phone.png 072-3310701
https://www.seolinks.co.il/wp-content/uploads/2021/02/globe-1.svg EN
קידום אתרים זול- יש דבר כזה?
קידום אתרים בזול

קידום אתרים זול- יש דבר כזה?

אם אתם מחפשים קידום אתרים זול או קידום אתרים במחיר שפוי, הגעתם למקום הנכון:) במאמר הבא אסביר האם באמת ניתן למצוא קידום במחירים של כמה מאות שקלים וממה חשוב מאוד להיזהר שמבטיחים לכם קידום אתרים זול.

ממה מורכב מחיר קידום אתרים?

רגע לפני שנצלול למספרים , חשוב להבין לעומק את התהליכים אותם מקדם האתרים שלכם מבצע בכל פרויקט כדי לקדם את האתר שלכם במנועי החיפוש. כעיקרון, תהליך של קידום אתרים אורגני מורכב משלושה מרכיבים עיקריים:

תוכן-  כדי לקדם את האתר שלכם אתם צריכים לספק חווית משתמש איכותית וזו כוללת בין השאר את אחד המרכיבים העיקריים ביותר- התוכן באתר שלכם. ככל שהתוכן שלכם יהיה יותר איכותי ומכוון לקהל היעד שלכם כך תוכלו להפוך לברי סמכא בעיניים של הגולשים שלכם ובעיניים הרובוטיות של גוגל. 

קישורים-  קישורים הם כמו המלצות בעיני האלגוריתם של גוגל. ככל שהאתר שלכם יקבל יותר קישורים איכותיים מאתרים סמכותיים, כך הסמכות שלו תגדל בהתאם והסיכוי שתתחזקו במנוע החיפוש עולה בהתאמה. 

אופטימיזציה- אם סתם תזרקו קישורים טובים ותוכן טוב יכול להיות שתתפסו מספר מקומות בגוגל אבל זה כנראה לא יספיק לכם להביא את התנועה המאסיבית והלידים באמצעות המקומות הראשונים. כדי לעשות את זה תצטרכו לבצע אופטימיזציה באתר. אופטימיזציה היא הדרך שלנו לתקשר עם האלגוריתם של גוגל ולהסביר לו בדיוק ממה מורכב התוכן, מה התוכן ומה הן הגרפיקות הנמצאות בו. 

כמובן שמעבר לשלושת הגורמים הללו חשוב לזכור שבכל פרוייקט קידום מעורב המון זמן עבודה של מקדם האתרים ותוכנות בהן המקדם שלכם משתמש . לדוגמה, תוכנות מעקב אחרי ביטויים, ותוכנות שונות נוספות העוזרות למקדם שלכם לקדם את האתר בצורה יעילה ביותר. 

אם נתרגם את כל המידע הזה למספרים, תגיעו מהר מאוד לסכום של כמה מאות ואלפי שקלים להם יש להוסיף את זמן העבודה של המקדם שלכם. כמובן שהמספרים הללו עולים בהתאמה למורכבות ותחרותיות הביטוי אותו אתם מקדמים.  

קידום אתרים בגוגל

לאור מרכיבי התהליך אני חושב שאתם כבר מתחילים להבין שקידום אתרים זול צריך לעורר אצלכם חשד.

קידום אתרים בזול – ממה להיזהר?

כפי שהצגתי לכם מקודם, אם מבטיחים לכם קידום אתרים בזול כנראה שיש לכם ממה לחשוש.  המשמעות של קידום אתרים זול היא לרוב אחת מן הבאות:

  • אתם לא מקבלים את אחד המרכיבים כמו תוכן, קישורים או זמן עבודה מינימלי באתר
  • אתם פשוט לא תקבלו תוצאות או תראו התקדמות בזמן סביר
  • איכות עבודה נמוכה במיוחד שעלולה לפגוע באתר שלכם

חשוב לזכור שעבודת קידום רעה יכולה לפגוע באתר שלכם משמעותית לרבות קבלת עונש מגוגל ואף הידרדרות במנועי החיפוש.

קידום אתרים בגוגל - תוכן לאתר ולקישורים

קידום אתרים במחירים הוגנים

אוקיי,  אז אחרי שהבנו שאין באמת דבר כזה קידום אתרים בזול ואם יש דבר כזה הוא אמור לעלות אצלכם הרבה תהיות, חשוב להציג את הצד החיובי של הדברים.  למרות שיש מחיר מינימלי שהוא סכימה של מרכיבי העבודה תוכלו בהחלט למצוא מקדמי אתרים או סוכניות לקידום אתרים אשר יציעו לכם מחירים אטרקטיביים. אם אתם מקדמים אתר בזירה לא תחרותית תוכלו למצוא ספקים במחירים של החל מ2,000 שקל לחודש בקידום בארץ ומ1000$ לקידום בארה"ב. 

בנוסף לכך, יש בעלי עסקים עם מעט יותר הבנה בתהליכי קידום אתרים ולקוחות כאלה מעדיפים רק לקנות קישורים ולבצע את שאר הפעולות בעצמם. נכון, התהליך הזה לא מתאים לכל אחד אבל בעבור פרופיל לקוחות מסויים הוא בהחלט הפתרון הפיננסי הטוב ביותר. 

 

קידום אתרים בגוגל למעלה

בעל אתר/מקדם?
קבל/י דוח בחינם

ייעוץ בוואטסאפ