כניסת לקוחות
https://www.seolinks.co.il/wp-content/uploads/2017/03/phone.png 072-3310701
בדיקת מיקומים בגוגל
השפעות פסיכולוגיות על שיווק באינטרנט

בדיקת מיקומים בגוגל

כל בעל אתר או מקדם אתרים רוצה לעקוב אחרי הביצועים של האתר שלו בגוגל. במאמר הבא הבאנו עבורכם מספר כלים ואפשרויות חינמיות שיעזרו לכם להבין איפה אתם עומדים אל מול המתחרים.

האופציה הקלאסית- בדיקה ידנית

אם אתם מקדמים אתר שהוא לא מוגבל במיקום כמו לדוגמה מיקום ספציפי של עיר "מנעולן בתל אביב" או מדינה: " סוכנות קידום אורגני בארה"ב" אז תוכלו לבצע בדיקה של המיקומים באמצעות המחשב שלכם או הטלפון הנייד. 

חשוב לשים לב לדברים הבאים לפני שאתם בודקים :

  • הבדיקה היא מדפדפן "מוסתר" – גוגל שומר את ההעדפות שלכם ולכן אם אתם מחפשים ביטוי סביר להניח שהאתר שלכם יהיה מדורג גבוה יותר בתצוגה שהיא לא ממוסתר. 
  • הבדיקה עדיין תלויה במיקום– נכון, אם אתם מחפשים מידע על ביבי נתניהו סביר שהתצוגה בתל אביב תיהיה זהה לזו במטולה או באילת אבל בלא מעט מקרים גם ביטויים שהם על פניו לא תלויים במיקום משתנים בתוצאות החיפוש לפי מיקום הגולש. הסיבה לכך יכולה להיות שימוש בגוגל מי ביזנס או במרכיבים נוספים באלגוריתם.
  • בדיקה תלויה במכשיר– זה ידוע שגוגל סורק קודם את התצוגה במובייל ורק לאחר מכן את תצוגת הדסקטופ.  עם זאת, קיימים לפעמים תוצאות שונות לגמרי במיקומים בין תצוגת המובייל לתצוגת הדסקטופ.

שימו לב- חשוב לזכור שאם אתם מחפשים תוצאות חיפוש מקומיות במיאמי לדוגמה, לא יעזור לכם לבצע את החיפוש מישראל + המילה Miami. חשוב להסתכל מה הגדרות הדפדפן ולבצעה סימולציה של החיפוש מהמיקום בו אתם רוצים לבדוק.

תוכנות בדיקת מיקומים בתשלום

אם אתם מקדמי אתרים סביר להניח שאתם משתמשים באופציות מקצועיות יותר המאפשרות לכם את השליטה והמעקב שאנחנו כל כך צריכים בתור אנשי מקצוע. עם זאת, אם אתם עדיין לא משתמשים בתוכנה או אם אתם בעלי אתרים / מנהלי שיווק שרוצים מעקב מקצועי יותר אחר הביצועים שלכם, אספנו עבורכם שלוש תוכנות מומלצות שעושות בדיוק את זה- מעקב אחרי המיקומים של האתר שלכם.

זאפו

זאפו היא מערכת ישראלית מקצועית למעקב אחרי מיקומי וביצועי האתר. המערכת פשוטה, נוחה, מדוייקת ומאפשרת לבצע מעקב ותיעוד של פעילות SEO כמו בניית קישורים , עבודה על האתר וכו'. בנוסף, תוכלו להפיק דוחות אוטומטיים ולחבר את הגוגל אנלטיקס למערכת.

מעקב מיקומים זאפו

גילוי נאות: אנחנו משתמשים בזאפו

Kwfinder

מערכת נוספת למעקב אחרי הקישורים בה צוות קידום האתרים שלנו בחו"ל משתמש. המערכת מאוד פשוטה ויחסית מדויקת. היתרון הבולט בה שהיא זולה לעומת המתחרות ומאפשרת מעקב ברמת השכונה אחר ביצועי האתר.

kwfinder

Aherfs

כלי עוצמתי במיוחד שעוזר לנו ברמה היום יומית בעבודת הקידום. עם זאת, מהניסיון שלנו מעקב המיקומים שלו די מוגבל בכל הנוגע למיקומים ומומלץ לתעל את השימוש בו לדברים שהוא הכי טוב: קישורים ובדיקות On Page.

לסיכום,

מעקב אחריי תוצאות הביטויים בגוגל הוא קריטי להבנת תוצאות האתר ולשיפור מתמיד בביצועי הקידום האורגני. לצד בדיקות ידניות מומלץ להשתמש בכלים מקצועיים בתשלום שיהפכו את העבודה ליעילה הרבה יותר.

 

קידום אתרים בגוגל למעלה

בעל אתר/מקדם?
קבל/י דוח בחינם

ייעוץ בוואטסאפ