כניסת לקוחות
Phone Link Icon 072-3310701
Lang Icon EN
בקרוב בגוגל: תגובות לתוצאות החיפוש
עדכון גוגל

בקרוב בגוגל: תגובות לתוצאות החיפוש

בקרוב תוכלו להגיב לתוצאות החיפוש שקיבלתם, כך נחשף לאחרונה במסמך רשמי שפורסם על ידי גוגל: משתמשים יוכלו להשאיר תגובות לתוצאות החיפוש ולקרוא תגובות של אחרים, כאשר גם תגובותיהם שלהם יהיו כמובן חשופות לעיני כל.

בנוסף, בכל פרופיל משתמש בגוגל יהיה עמוד ייעודי שיוקדש לתגובות הללו, תחת הכותרת של "תרומות גולשים" (כפי שנעשה כבר במוצרים אחרים של גוגל, כגון גוגל מפות). על פי העמוד הזה, משתמשים יוכלו להגיב גם לתוצאות של משחקי ספורט בזמן אמת.

על פי ההודעה הרשמית של גוגל, מעתה ניתן יהיה להשאיר תגובות לשאילתות שונות שחיפשתם בגוגל. הודעה זו עשויה לרמז על כך שבכוונת גוגל להפוך את תגובות הגולשים למעין סוג נוסף של תוכן.

עדיין לא מדובר בפיצ'ר שפתוח לקהל הרחב, כלומר לא ניתן עדיין להגיב לתוצאות החיפוש, אבל אין ספק שהרעיון כבר לבש צורה ואף נבחן כבר היום על מנת שיהיה זמין בעתיד הקרוב.

כך זה יעבוד:

  • גולשים לעמוד הראשי של גוגל, coom או google.co.il, במחשב שולחני או באמצעות האפליקציה למובייל.
  • מבצעים חיפוש כלשהו.
  • בעמוד תוצאות החיפוש, בסרגל העליון מקליקים על More (עם העכבר או באצבע, תלוי במכשיר ממנו אתם גולשים).
    גוגל
  • לוחצים על "Comments" (תגובות) ולאחר מכן על "Viewers" (צופים).
  • לוחצים על "Add a public comment" (הוספת תגובה ציבורית).
  • מקלידים את התגובה.

זה הכל!

כרגע נראה שלא ניתן יהיה להשאיר תגובות אנונימיות, כלומר משתמשים יהיו חייבים להיות מחוברים לחשבון שלהם בגוגל על מנת להגיב. משתמשים יוכלו לקרוא תגובות של אחרים ולדרג אותם באמצעות לחצני "like" ו-"dislike" (כמו שנעשה, למשל, בסרטונים ביוטיוב). ניתן יהיה למחוק תגובות לאחר פרסומן.

כפי שזה נראה כעת, תגובות לתוצאות החיפוש עשויות להביא שינוי ממשי בהתייחסות לתוכן על סוגיו השונים, מה שעשוי לגרור פיתוחן של שיטות קידום אתרים חדשות ומעניינות. יהיה מעניין לראות כיצד ייראה הפיצ'ר הזה בצורתו הסופית כשתשוחרר לקהל הרחב.

קידום אתרים בגוגל למעלה
מדריך ללימודי קידום אתרים
רוצים שאבדוק לכם את האתר?