כניסת לקוחות
Phone Link Icon 072-3310701
Lang Icon EN
מדריך שיווק שותפים איביי
שיווק שותפים איביי

מדריך שיווק שותפים איביי

מדריך שיווק שותפים איביי – איביי (eBay) הוא אחד מאתרי המכירות המקוונות הגדולים ביותר בעולם, אם לא הגדול שבהם. זהו למעשה שוק בינלאומי שפתוח כל הזמן, ובו כל אדם בכל מקום בעולם יכול לרכוש מגוון אדיר של מוצרים ממוכר שיכול להיות בעצמו עסק או אדם פרטי. אתר איביי מגלגל סכומי עתק של כסף בכל רגע נתון, ופועל בצורה שמאפשרת לא רק למוכרים להרוויח כסף אלא גם לשותפים שלהם – אתם.

מחפשים הכנסה פסיבית? מצאתם אותה עם שיווק שותפים איביי

יש הרבה אנשים שמחפשים דרכים לעשות כסף בקלות באמצעות רשת האינטרנט, ולמרבה הצער יש גם לא מעט שרלטנים שמנצלים אותם ומציעים דרכים להתעשר במהירות שלמרבה הצער מתגלות כמוטעות במקרה הטוב ותרמיות של ממש במקרה הרע – אבל זה לא המצב כאשר מדובר באיביי.

הסיבה פשוטה: איביי הוא אתר מכובד של מכירות באינטרנט, בעל מוניטין חיובי בכל העולם אשר מנוהל כבר שנים רבות על ידי חברה אמריקאית ידועה, eBay Inc. לפיכך, לתכניות שיווק שותפים איביי יש אינטרס להיות הוגנות כלפי כל הצדדים – המוכרים, הקונים והשותפים – כך שבהחלט אפשר להרוויח הכנסה פסיבית יפה באמצעות הצטרפות כשותף.

יתרונות תכנית שיווק שותפים איביי

בהשוואה לתכניות אחרות של הכנסה פסיבית שאפשר למצוא ברשת, לתכניות שיווק שותפים איביי יש מספר יתרונות משמעותיים:

 • מינימום השקעה התחלתית: אחרים יכולים לדרוש מכם לשלם בעבור הצטרפות לתכנית שיווק שותפים, לרכוש מלאי מוצרים או לדאוג למשלוחים. אבל זה לא המצב בשיווק שותפים איביי. העלויות היחידות שתידרשו לשאת בהן תלויות בשיטות השיווק ובהפניות שתבחרו לנקוט בהן.
 • אתם שותפים, לא מוכרים: תכניות שיווק שותפים איביי לא דורשות מכם לייצר מוצרים או להציע שירותים, לא לרכוש מלאי ולמכור אותו ולא לבצע משלוחים. אתם רק שותפים, צד שלישי שלא מתעסק כלל במוצרים עצמם, אלא בעיקר בהפניות של לקוחות חדשים אל המוכרים וגזירת קופון משלכם על עסקאות שהן מבצעים ביניהם.
 • פוטנציאל בלתי מוגבל להכנסה צדדית: שיווק שותפים באיביי לא יהפוך אתכם למיליונרים ולא סביר שתוכלו לפרוש מן העבודה הרגילה שלכם, אבל הוא יכול להוות זרם הכנסה פסיבית נוסף להכנסה העיקרית שלכם ולשפר באופן משמעותי את איכות חייכם.
 • יש לכם אתר? אתם יכולים להתחיל ממש עכשיו! תכניות שיווק שותפים באופן כללי פועלות ברשת האינטרנט, מה שמאפשר יצירת רווח בכל מקום בעולם ובכל שעה ביממה באמצעות אתר האינטרנט שלכם. אם כבר יש לכם אתר עסקי או פרטי (כגון בלוג), אתם יכולים למעשה להתחיל ברגע שתסיימו לקרוא את המדריך הזה.

איך עושים את זה? בקלות:

 • יצירת חשבון באתר איביי

בשלב הראשון תצטרכו להירשם לאיביי, כלומר להירשם כרוכש או כקונה. כאמור, אתם לא תהיו רוכשים ולא קונים אלא שותפים, אבל תחילתו של התהליך היא ביצירת פרופיל משתמש באתר איביי:

היכנסו לאתר איביי בכתובת www.ebay.com.

אם כבר יש לכם פרופיל משתמש באתר, לחצו על Sign in (משמאל למעלה) והתחברו לחשבון או לחנות שלכם. אם עדיין אין לכם פרופיל משתמש באיביי, לחצו על Register. מלאו את הפרטים המבוקשים: שם פרטי, שם משפחה, מייל וסיסמה, ולחצו על יצירת חשבון ("Create account"). לחלופין, תוכלו להירשם או להתחבר באמצעות פרטי הפרופיל שלכם בפייסבוק או בגוגל.

 • יצירת חשבון באתר שיווק שותפים באיביי

תכנית השותפים של אתר איביי נקראת eBay Partner Network, ועל מנת להצטרף אליה יש לגשת לאתר https://partnernetwork.ebay.com/, ולבצע הרשמה קצרה.

שימו לב שעליכם להיות מחוברים לחשבון שלכם באיביי בעת ההרשמה לתכנית השותפים.

 • כמעט סיימנו!

בשלב האחרון תצטרכו לחזור לחשבון שלכם באתר איביי ולהגדיר מספר הגדרות נוספות (כגון המדינה בה אתם מתגוררים) על מנת לסיים את ההרשמה לתכניות שיווק השותפים של איביי.

 • מתחילים לעודד מכירות באינטרנט ולעשות כסף

כאמור, הרעיון הבסיסי של תכניות שיווק שותפים הוא להפנות לקוחות חדשים אל המוכרים באיביי ולגזור מכך קופון, כלומר עמלה מסוימת שתשולם לכם בעבור ההפניה. לשם כך עליכם:

 • למצוא באיביי מוצר כלשהו שתרצו לשווק ולהעתיק את הקישור של העמוד בו הוא נמצא
 • להיכנס לאתר https://epn.ebay.com ולהתחבר לחשבון שיצרתם קודם בתכנית השותפים
 • תחת Dashboard תמצאו את Create a Promotable Link, ושם עליכם להדביק את הכתובת שהעתקתם בסעיף א'
 • כעת תקבלו כתובת דומה של אותו מוצר, אבל היא תהיה בלעדית שלכם. זו הכתובת שעליכם לפרסם באתר שלכם ולעודד את הגולשים לרכוש את המוצר. הכתובת הזו היא הכתובת שתסמן לאיביי כי רוכש המוצר הגיע וביצע את הרכישה בזכות ההפניה שלכם.

כעת תוכלו למשל להעלות לאתר שלכם מאמר שבו אתם ממליצים לקוראים שלכם להקליק על קישור כדי לרכוש את המוצר. תוכלו גם לייצר מודעה פרסומית או באנר שניתן יהיה למקם באתר שלכם או באתרים אחרים, שהקלקה עליו תעביר את הגולש לעמוד המכירה במדובר באיביי. למעשה תוכלו לעשות שימוש בקישור הזה ככל העולה על דעתכם, בצורה יצירתית ומשכנעת, וזכרו שככל שיותר גולשים יבצעו רכישה דרך קישור זה כך תגדל העמלה שתקבלו מאיביי.

נקודה למחשבה:  תוכלו לבנות אתר תוכן ולמכור את המוצרים דרך האתר שלכם. תוכלו לקרוא על כך עוד בהקמת עסק אינטרנטי ולהתרשם מאתרים שבנינו בעמוד בניית אתרים.

סיכום

ראוי להדגיש שוב ששיווק שותפים איביי הוא לא קסם שישלשל לכיסכם סכומי עתק, אלא שיטה יעילה לייצר הכנסה פאסיבית באמצעות מכירות באינטרנט מבלי למכור בפועל אלא רק לתווך. ככל שתשקיעו יותר מחשבה בבחירת המוצרים, ויותר זמן ומאמץ בקידום המכירות שלהם, כך ההכנסה הפסיבית הזו תגדל. בהצלחה!

רוצים ללמוד עוד? היכנסו לעמוד קורס שיווק שותפים כדי לקרוא עוד 🙂

קידום אתרים בגוגל למעלה
מדריך ללימודי קידום אתרים
רוצים שאבדוק לכם את האתר?