כניסת לקוחות
https://www.seolinks.co.il/wp-content/uploads/2017/03/phone.png 072-3310701
https://www.seolinks.co.il/wp-content/uploads/2021/02/globe-1.svg EN
קידום אתרים ושיווק באינטרנט למנתחים פלסטיים
שיווק באינטרנט למנתחים פלסטיים

קידום אתרים ושיווק באינטרנט למנתחים פלסטיים

אם אתם מנתחים פלסטיים או מכון המציע שירותים של ניתוחים פלסטיים ומתלבטים מהי הדרך הטובה ביותר עבורכם לשווק את העסק שלכם באינטרנט המדריך הבא מיועד עבורכם. 

מה הבעיה בשיטות השיווק המסורתיות למנתחים פלסטיים?

רגע לפני שקופצים לעולם השיווק באינטרנט ראוי להתעכב על שיטות השיווק המסורתיות הנמצאות מחוץ לרחבי הרשת. סביר להניח שאם תפתחו את המקומון בסוף השבוע תוכלו לראות אינספור מודעות המשווקות שירותים פלסטיים שונים. אם עד לפני כמה שנים השיטה הזאת עוד עבדה והתבססה על חוק המספרים הגדולים והתפוצה הרחבה של המקומונים הללו, כיום ישנן שיטות שיכולות לפנות לקהל המתעניין בצורה הרבה יותר ישירה ובדרך שתעזור לכם לבסס את הסמכותיות שלכם וכך תוכלו להפוך את החשיפה ללקוחות משלמים.  

חשבו על זה- מה הסיכוי שבתוך ים המודעות דווקא המבקר/ת הרנדומלי יחליט ליצור איתכם קשר ולהתעניין בשירות של ניתוח פלסטי באמצעות מודעה רנדומלית בעיתון? תנו לי לספר לכם- כנראה שהסיכוי מאוד נמוך. 

כיום, ישנם פתרונות הרבה יותר חכמים שיכולים לעזור לכם להגיע לקהל היעד בצורה ישירה ומשכנעת אודות לעולם השיווק הדיגיטלי.

שיווק באינטרנט למנתחים פלסטיים

שיווק באינטרנט למנתחים פלסטיים ומכונים יכול להיעשות באמצעות מספר אפיקים ושיטות שונות המשלבות אסטרטגיות ארוכות טווח ואסטרטגיות קצרות טווח.

אפיקים אורגניים

בעולם השיווק "אפיק אורגני" מתייחס למעשה לכל האפיקים הרגילים הלא כוללים קידום ממומן בתשלום. 

עמוד פייסבוק

עמוד פייסבוק כעיקרון אפשרי לפתיחה בחינם לגמרי ותוכלו לקדם אותו בצורה אורגנית באמצעות פרסום תמונות לפני /אחריי , סרטונים של לקוחות מרוצים ופרסום תוכן רלוונטי. 

עמוד אינסטגרם

כמו בסיפור של פייסבוק, גם כאן מדובר על אפשרות פרסום חינמית לגמרי שבה תוכלו לפרסם תמונות וקבצים גרפיים.

אתר אינטרנט וקידום אורגני

האופציה החביבה עליי:) כעיקרון הדרך הטובה ביותר לביסוס סמכות בתחום היא באמצעות בניית אתר אינטרנט וקידום אורגני שלו במנועי החיפוש. היתרון בדרך זו היא שבאמצעות קידום אורגני חכם האתר שלכם יהיה המענה הטוב ביותר לשאילתות רלוונטיות של הגולשים בתחום שלכם. לכן, הפרסום באפיק זה הוא הרלוונטי ביותר עבורכם- לקוחות המחפשים שירותים בתחום ימצאו את האתר שלכם.

שיווק בטיקטוק

לאחרונה פלטפורמת הטיקטוק צברה תאוצה ואף כתבתי מדריך קצר על שיווק בטיקטוק בו אתם מוזמנים להציץ.

אפיקי פרסום ממומן

פרסום ממומן באינטרנט הוא קטגוריית גג לכל אפיקי הפרסום המאפשרים קידום הפוסטים באמצעות תשלום.

פרסום ממומן בפייסבוק 

באמצעות פרסום ממומן בפייסבוק תוכלו לפרסם מודעות מכוונות היישר לקהל היעד שלכם על בסיס חתך גיאוגרפי , תחומי עניין, גילים, מין ועוד. האלגוריתם של פייסבוק יכול לעזור לכם לפרסם פוסטים מותאמים בדיוק לקהל היעד שלכם והיופי הוא שתוכלו לעשות את זה במהירות תוך מספר ימים. 

חשוב לבדוק לעומק את הנחיות פייסבוק לפני שאתם מנסים לפרסם כל סוג של פוסט אחרת תוכלו למצוא עצמכם מושעים מהמערכת.

פרסום ממומן באינסטגרם

אותו סיפור כמו פייסבוק מבחינת יכולות האלגוריתם והמערכת. הקהל באינסטגרם הוא קהל שלרוב נחשב מאוד מומלץ למנתחים פלסטיים מכיוון שהפלטפורמה מאוד מותאמת לתמונות וחומרים גרפיים הסובבים את עולם הפלסטיקה.

שיתופי פעולה עסקיים ושיווק באמצעות משפיענים

כיום ניתן לבצע שיתופי פעולה אסטרטגיים באמצעות פנייה למנהלי קבוצות בפייסבוק, שיווק באמצעות משפיענים ושיטות נוספות הדורשות יצירתיות מלאה.

אסטרטגיית שיווק חכמה למנתחים פלסטיים

כמו כל בני האדם, ככל שהיצע האפשרויות גדל כך גם פוטנציאל הבלבול עולה בהתאמה. רגע לפני שאתם משקיעים סכומים ללא בקרה, חשוב לעצור ולחשוב היטב מה התקציב אותו אתם יכולים להרשות לעצמכם להקציב ומה מסלול ההשקעה הטובה ביותר עבורכם. כדי להחליט בצורה חכמה עליכם להתחשב בגורמים הבאים:

  • תקציב- אם יש לכם תקציב של כמה אלפי שקלים בודדים שווה להתרכז בפלטפורמה אחת או שתיים ולא לבחור בפרסום בצורה רוחבית בכלל הפלטפורמות.
  • קהל יעד– ככל שהתקציב יותר קטן מומלץ לבחור בקהל יותר ממוקד וכזה שאתם יודעים שהוא בעל הסיכויים הרבים ביותר להפוך ללקוחות בסוף. לאחר שתתרחבו מומלץ לבחור קהלים חדשים.
  • יכולת קבלת לידים- האם העסק שלכם ערוך לקבלת לידים? חשוב להיערך לכמות לידים חדשה ולהתאים את כוח האדם והיכולות הטכניות לקבלת עבודה חדשה.

שירות השיווק הדיגיטלי שלנו למנתחים פלסטיים

במהלך השנים יצא לי לקדם מספר פרויקטים מעניינים בתחום, וכיום הצוות שלנו מציע שירותי שיווק דיגיטלי מותאמים במיוחד למנתחים פלסטיים. כיום יש לנו אפשרות להציע מספר מסלולים למנתחים פלסטיים, החל מרכישת לידים ועד מערך שיווק כולל ומקיף לכל מנתח בתחום. אנו יודעים לנהל קמפיין מקיף מא עד ת' במספר אמצעי השיווק הדיגיטלי ובונים תוכנית אסטרטגית מותאמת לתקציב ולפרופיל המנתח. מוזמנים לפנות אליי לפרטים נוספים:)

קידום אתרים בגוגל למעלה

בעל אתר/מקדם?
קבל/י דוח בחינם

ייעוץ בוואטסאפ