דחיקת תוצאות שליליות בגוגל

ניהול מוניטין על ידי דחיקת תוצאות שליליות בגוגל

ניהול מוניטין באינטרנט, או בשמו השני, דחיקת תוצאות שליליות בגוגל, הוא שירות שתזדקקו לו במידה והדף הראשון יתמלא בתוצאות שליליות על שמכם. בתור מקדם אתרים מנוסה בתחום האורגני, אני מספק שירות רב ניסיון גם בתחום ניהול המוניטין ברשת שהוא, למעשה, קידום אתרים אורגני של מקורות רבים במקביל. מעוניינים שאבדוק את מצב המוניטין שלכם בגוגל לעומק ואתן לכם הצעת מחיר ותכנית עבודה מסודרת לשיפורו? צרו קשר ואסביר לכם בדיוק איך אוכל לנקות את השם שלכם בגוגל על מנת שתוכלו לחזור לשגרה כמה שיותר מהר.

תשתית לשם ניהול מוניטין על ידי דחיקת תוצאות שליליות בגוגל

כאמור,ניהול מוניטין באינטרנט, הוא למעשה קידום אורגני של מקורות רבים במקביל. בכדי לדחוק את התוצאות השליליות על השם שלכם מהדף הראשון, יש לקדם מקורות אחרים. אקים למענכם את המקורות הבאים:

  • בלוגים
  • אתרים (כולל קידום האתר המרכזי של העסק)
  • פרופילים ברשתות חברתיות
  • ערוץ Youtube

את כל המקורות הללו יש לקדם. כמו כן, ניתן ואף רצוי לקדם מקורות חיוביים שאינם נתונים לשליטת המקדם או בעל האתר. למשל מקורות בהם ישנם אזכורים חיוביים עליכם ועל העסק שלהם. איך מקדמים מקורות שאין עליהם שליטה? אפשר להפנות אליהם קישורים חזקים. כמו כן, ניתן להשתמש בשירותי יח"צ על מנת להשיג כתבות במקורות חזקים.

קידום ממומן צריך להיות חלק בלתי נפרד מהתהליך

על מנת לחזק את דף הפייסבוק העסקי שלכם, כמו גם לחזק את סרטוני היוטיוב, חשוב לחשוף אותם לכמות גדולה של גולשים. כדי לזרז את התהליך רצוי לבצע קמפיינים ממומנים בגוגל ובפייסבוק וכך לצבור כמות גדולה של צפיות ולייקים. במקביל, כמובן, שכל אחד מהמקורות הללו צריך לעבור אופטימיזציה על מנת שיהיה כמה שיותר קל ופשוט לקדם אותו לדף הראשון על שמכם גם מבחינה אורגנית.

כמה זמן נמשך התהליך?

כאשר מדובר בכמה פרסומים שליליים במקורות אזוטריים, כמו בלוגים ואתרים זניחים, התהליך יהיה פשוט ומהיר יותר. אך כאשר מדובר במקורות חזקים כמו אתרי חדשות ואתרים גדולים, התהליך יכול להמשך חודשים ארוכים ואולי אפילו יותר משנה. אם כל הדף הראשון מלא בתוצאות שליליות מאתרים חזקים בלבד, לא תמיד אפשר יהיה לנקות לגמרי את הדף הראשון. לא אקח על עצמי פרויקט בלתי ניתן למימוש.

התוכן הוא הדבר החשוב ביותר בתהליך ניהול מוניטין

בנית קישורים הוא תהליך חשוב מאוד לקידום אתרים, אבל לא כולם מייחסים את הכבוד הראוי לתוכן בתהליך דחיקת תוצאות שליליות בגוגל בפרט ובנושא קידום אתרים בכלל. לכן חשוב להקפיד על שימוש בתוכך ייחודי, ארוך ואיכותי בתהליך קידום האתר, כך יהיה סיכוי לא רק לדפי בית להגיע לדף הראשון אלא לדפים פנימיים על שמכם. השקעה בתוכן איכותי, תוביל לתוצאות מהירות יותר ועמידות יותר מאשר עבודה עם תוכן סתמי ודל. קחו זאת בחשבון.

בניית איכותית של קישורים

ככל שהזמן עובר כך אלגוריתם פינגווין של גוגל הופך ליעיל ואיכותי יותר כנגד קישורים לא טובים. אם פעם היה צריך לחכות שהוא יתעדכן על מנת שאתר יכנס או יצא מעונש, היום האלגוריתם מתעדכן כל הזמן. כמו כן, הוא יודע להתעלם מקישורי ספאם כך שבנייתם לא תועיל לקידום האתר. לכן, כאשר אני מנהל תהליך דחיקת תוצאות שליליות בגוגל, אני מקפיד על בנייה איכותית של קישורים, כך שהם יהיו יעילים לקידום ולא חסרי השפעה. במקרים חמורים, קישורים לא טובים עלולים להוביל לעונש וכך הקידום לא רק שהופך ללא יעיל אלא, למעשה למזיק.

אז אם העסק שלכם נכנס לקשיי התפתחות בגלל תוצאות שליליות בדף הראשון של גוגל, חשוב לטפל בבעיה כמה שיותר מוקדם כי מדובר בתהליך מתמשך ולא בפעולה חד פעמית שמתבצעת בפרק זמן קצר. אשמח לסייע לכם בניקוי הדף הראשון מתוצאות שליליות כדי שתוכלו לפתוח דף חדש לעסק.

רוצה יותר כניסות לאתר?
קידום אתרים בגוגל למעלה