קבל דוח בחינם
כניסת לקוחות
Phone Link Icon 050-8127373
Lang Icon EN
כמה עולה? תראו לי תוצאות

מחפש חברה (שמדברת אוכלת נושמת) לקידום אתרים שתגדיל את הכניסות האורגניות לאתר שלך? הגעת למקום הנכון.

קצת לפני שנזרום עם הצורך שלך למצוא חברה מתאימה לקידום אתרים ואסביר למה אצלי, בוא נענה על השאלה הראשונה לדעתי שצריך לשאול?

האם שווה לך להכנס לתהליך קידום אתרים?

נכון שאלה מוזרה אבל בכל זאת, במהלך השנים האחרונות הגעתי להישגים רבים בקרב מאות פרויקטים שקידמתי כאילו שהפכו לעסק את הפנים והגדילו את הרווחים בצורה משמעותית עדיין היו תהליכים שלא הגיעו להצלחה והמכנה המשותף לכולם:

  1. אין פוטנציאל ביקושים – לא תמיד יש מספיק ביטויים ופוטנציאל להגיע להכנסות בתהליך הקידום.
  2. תחרות גבוהה – יש מצבים שהתחרות והתחום הם בגבול הבלתי אפשרי לאתר שרוצה להתקדם בהם – אלו? למשל צימר בודד בצפון שרוצה לקדם, עו"ד פלילי בלי תוכן, ועוד.
  3. מבנה אתר – בהמון מצבים אני לא נכנס לתהליך קידום אתר בלי לקבל אחריות על נראות האתר ולהוביל שיפורים באתר, למה? כי רק ככה אפשר להגדיל את סיכוי ההצלחה.
  4. תקציב וזמן – בלי מספיק תקציב וזמן לא ניתן יהיה להגיע להצלחה במקרים רבים הפרמטרים הולכים ביחד ומשפיעים.

בחירת חברת קידום אתרים מתאימה לעסק שלך יכולה להיות ההבדל בין הצלחה גדולה לתסכול ובזבוז זמן וכסף. 

אפילו שהעמוד הזה מיועד לכבוש את המקומות הראשונים בביטוי "חברת קידום אתרים" ואפילו שאני יודע שאני עושה טעות בזה שהעמוד לא 100% מכירתי…
החלטתי שחלק מכובד מהעמוד הזה יוקדש להסברים איך לבחור חברה לקידום אתרים שתהפוך להיות הגורם שידביק את האתר שלכם בראש תוצאות החיפוש..

חברה מקצוענית לקידום אתרים ולא עוד חברה..

אם ההצעה שקיבלתם מחברת קידום האתרים המועמדת נשמעת טוב מכדי להיות אמיתית, סביר להניח שהיא לא אמיתית.
חפשו את החברה שתציע לכם תוצאות שמעוגנות במציאות, ללא התחייבויות שווא שנשמעות נפלא אבל אין להן שום בסיס.
קידום אתרים הוא תהליך מתמשך ואף אחד אינו מסוגל להבטיח ב-100% שהאתר שלכם יתברג במקום הראשון בתוצאות החיפוש בתוך זמן קצוב ויישאר שם לנצח. מישהו בכל זאת מבטיח לכם את כל הטוב הזה? מדובר בפעמון אזהרה וכדאי להתרחק ממנו.

הבעיה של חברות הקידום אתרים בישראל ואיך אתם יכולים להימנע ממצב שהיא משפיע עליכם

הרבה חברות בארץ בנויות על מודל רווחים שגוי ואסביר,
חברת קידום אתרים לא צריכה להרוויח כסף רק מתוצאות ולמה?

הסיבה פשוטה בתחרות אין זמן למנוחה.

חברת קידום אתרים מקצועית היא כזו שכל חודש תקדש את העבודה ואת התכולה החודשית, כזו שכפופה לנהלי עבודה ומתודולוגיה מקצועית.
אין דבר כזה בקידום אתרים לא לעשות..תמיד נדרש לבצע עוד ועוד והאמת היא שאין לפעולות שניתן לבצע סוף וגבול.
אגב אם ההסבר הזה סיבך אתכם אני זמין בוואצאפ לתת יותר הסברים ואני רציני 🙂

חברת קידום אתרים מומלצת – איך לבחור נכון?

פרויקטים משלב 0 עד לראש התוצאות בגוגל

כששוקלים לאיזו חברת קידום אורגני לתת לקדם לנו את האתר, הדבר הראשון שכדאי לבדוק הוא איכות העבודה שהם עשו באתרים אחרים, ולהתמקד בנישה בה נמצא האתר אותו אנחנו רוצים לקדם. בנוסף מומלץ לבדוק את האתר של חברת הקידום עצמה: האם האתר של חברת קידום האתרים אופטימלי למנועי חיפוש? האם האתר מופיע בחיפושים עבור ביטויי מפתח מתאימים? אם חברת קידום האתרים לא מצליחה לפתח עבור עצמה נוכחות מקוונת מעולה, רוב הסיכויים הם שהם לא יצליחו גם עבור האתר שלנו.

ניסיון מצטבר והמלצות

בדקו כמה זמן החברה פועלת בענף קידום האתרים. הוותק שלה מהווה אינדיקטור לרמת הניסיון של אנשיה, וכמובן שככל שהניסיון רב יותר כך ייטב: חברות ששירתו לקוחות רבים בעבר וצברו ניסיון בתחומים וסוגים שונים של תעשיות, בדרך כלל יהיה להן מושג לא רע מה יכול לעבוד היטב ומה פחות.

מלבד הלקוחות ממליצים שכל חברה מציגה באתר כדאי לחפש גם עדויות נוספות כגון: גוגל עסקים (ביקורות). אם יש על חברת קידום אתרים מסוימת ביקורות גרועות ברשת, הן כבר יצופו בחיפוש פשוט יחסית.

בנוסף כדאי לבדוק את ערוצי הסושיאל של אותן חברות, כדי לראות איך הן מתקשרת עם קהל העוקבים וכך לקבל מושג טוב יותר לגבי התנהלות העבודה בהן.

חיבור אישי לצוות

באופן כללי, מוטב ללכת על אנשי מקצוע שעונים לכל שאלה שיש לך ומבהירים כל ספק שעלול לצוף בדעת. עדיף להישמר מפני חברות שנוהגות בחשאיות בכל הקשור לתהליכי עבודה, פרקטיקות וכדומה.

חשוב לשים לב מההתחלה שישנו חיבור אישי לאנשי הצוות איתם אתם באים במגע. הריי לעיתים קרובות קיים קשר יומ-יומי עם חברת קידום האתרים, וחשוב לוודא שנוח לפנות אל מנהל הפרויקטים בכל מקרה שיידרש.

תמחור הוגן

ניתן למצוא לא מעט חברות קידום אתרים שמציעות מחירים נמוכים מאוד שלא ניתן לקדם באמצעותו בצורה אופטמיאלית. מנגד, גם חשוב לוודא שהמחיר הוא לא גבוה מידי.

באופן כללי מומלץ לבדוק מה החברה מציעה, ממה מורכב המחיר, ולוודא האם יש יחס ישר בין המחיר שמשלמים לבין הערך שמקבלים.

שקיפות – דוחות, הסברים, יחס אישי

יש חברות קידום אתרים שאחת לתקופה מגישות ללקוחותיהן דו"ח עם המון מספרים, גרפים וחיצים. זה לא רע, אבל אפשר לקבל יותר. חשוב שהחברה תציע גם ניתוח מפורט יותר של מה עובד באתר ומה לא, ובאופן כללי הכי חשוב זה להציג דו"ח ברור ומדויק. שמתייחס לשינויים שחלו בהשוואה לתקופת הזמן המקבילה הקודמת (בחודש שעבר, בשנה שעברה) וכן הלאה. כלומר, עדיף לא להסתפק בדו"חות יבשים אלא גם לקבל ניתוח של הנתונים, פרשנות ותובנות לשיפור עתידי.

אם חברת קידום אתרים עושה זאת עבורך – זהו סימן טוב מאוד. חברת קידום אתרים טובה לא תחשוש לשתף את התהליכים, להסביר את הסיבות לדרכי פעולה מסוימות ובאופן כללי להיות שקופה עם לקוחותיה.

רוצים חברה שתקדם אתכם לראש תוצאות החיפוש? אני זמין

אייל, תבנה לי תוכנית SEO מתאימה עבורי

זה שדה חובה

למה לקדם את האתר עם החברה שלי?

מעל 10 שנים של ניסיון בקידום אתרים

תוצאות בשטח

שם הלקוח
מצב התחלתי
מצב נוכחי

havayama.co.il

כמות כניסות: 7000

כמות לידים: 1800

כמות כניסות: 3000

כמות לידים: 150

newpanoutlet.co.il

כמות כניסות: 6700

כמות מכירות: 20k

כמות כניסות: 31K

כמות מכירות: 180K

carnit.co.il

כמות כניסות: 3000

כמות לידים: 1-2

כמות כניסות: 6500

כמות לידים: 60

clean-polish.co.il

כמות כניסות: 100

כמות לידים: 1-2

כמות כניסות: 1500

כמות לידים: 200

dyo4u.co.il

כמות כניסות: 300

כמות מכירות: 1000

כמות כניסות: 9000

כמות מכירות: 300K

matzberim4all.co.il

כמות כניסות: 200

כמות לידים: 10

כמות כניסות: 3500

כמות לידים: 250

carmeldirect.com

כמות כניסות: 2500

כמות כניסות: 17K

flanter-law.co.il

כמות כניסות: 2000

כמות לידים: 20

כמות כניסות: 8000

כמות לידים: 300

הפכו ל-"מבסוטים" מתהליך קידום אתרים איתנו

צוות נהדר , יחס אישי , עמידה בלוחות זמנים , כל ההבטחות מקויימות

Shay Gamburg
Shay Gamburg
12:31 04 Mar 21

כמקצוען שידוע בהקפדה יתירה על כל פרט , אני יכול לספר שאייל וצוותו הביאו את האתר שלי למיקומים 1+2+3 ברוב הביטויים שבמובילים את התחום, ומדובר בתחום תחרותי מאד. האתר שבנו לי מקבל מחמאות מכל מי שרואה אותו. והכי חשוב – יש לידים – והם איכותיים!!!!!!!!!

Hagay Tadmor
Hagay Tadmor
12:27 29 Jan 21

רמת ביצועים מהגבוהות ביותר, מקצועיות ודיוק – כיף לעבוד עם אייל, מומלץ בחום!

Dan Luria
Dan Luria
11:29 06 Jan 21

קידום מס' 1 בישראל! 🙂

Arzu Moshaev
Arzu Moshaev
08:47 04 Jan 21

חברת הקידום אתרים מס 1 בישראל. כל מילה נוספת מיותרת.

Tzahi Bengiat
Tzahi Bengiat
15:05 06 Oct 20

לאחר שנים של נסיונות עם חברות קידום שונות שהבטיחו לי ים של הבטחות ואפס בתוצאות, אייל לקח את האתר שלי כפרויקט במסירות נדירה, מקצועיות ואדיבות. היום האתר שלי במקום הראשון בגוגל!!! אייל הצליח במקום בו כולם נכשלו. אני ממליצה בחום – מקדם מס. 1. תודה לך אייל ולכל הצוות הנפלא על הסבלנות והשירות מכל הלב.

סיגלית
סיגלית
09:59 15 Mar 20

מקדם אתרים מספר 1 בישראל. עבדנו עם היום עם ה-"טובים ביותר" רמה אחת מעל כולם, יחס אישי ומקצועיות, צוות איכותי. ממליצים בחום!

דיו בזול
דיו בזול
21:24 07 Mar 20

הי לכם בעלי עסקים שנתונים ״לחסדיו״ של גוגל :)אני בטוח שאתם מאוד מהססים במי לבחור, כי אחרי הכל מדובר בפאקינג העסק שלכם שיושפע ישירות מהמיקומים שלכם בגוגל.אז אני אגש ישר לעניין, אני טיפה מקנא בכם שאתם יכולים לקבל המלצה חמה ומכל הלב מבן אדם בדיוק כמוכם שעבר כברת דרך ארוכה ומאכזבת אצל כמה ממשרדי קידום מובילים מאוד!את תהליך הקידום שלי התחלתי לפני כ4 שנים, וכששום דבר לא השתנה (ואפילו טיפה הדרדר) הבנתי שבגוגל כבר אין לי מה לחפש:(אל תשאלו אותי איך ולמה אבל לאייל הגעתי לגמרי במקריות, ואיך שניכנסת למשרד הבנתי שמשהו פה שונה! ביליתי בהרבה משרדי פירסום וחוץ מערימות של כוסות קפה בכל שולחן שלידו עמד כיסא מחשב יתום, הגעתי למשרד של צוות תותחים שכל אחד מרוכז שיא במסך שלפניו ויודע בדיוק מה הוא צריך לעשות.בלי לשאול יותר מדי שאלות החלטתי שזה המקום וכיום אני ראשון/שני בכל ביטוי אסטרטגי בתחומי (ניקוי ספות).אני לגמרי מבין את החששות וההתלבטויות, הייתי שם בדיוק כמוכם, וכיום אני מברך על הצעד הזה שעשיתי.רק אזהרה קטנה, יש מצב שפתאום תקבלו איזה הודעה מהמשרד (מה הקוד שנשלח אליכם מגוגל לצורך אימות/ מה המחיר לשירות כזה או אחר וכו )בשעות לא שעות כי שיהיו בריאים הם לא נחים שם🤦🏼‍♂️תודה אייל, אני שמח שניתנה לי הבמה להביע קצת מהערכה שלי אליך❤️

master clean
master clean
21:31 05 Jan 20

לאחר הרפתקאות מוזרות בשוק קידום האתרים, התמזל מזלי להכיר את אייל. בחור מבריק, חושב מהר, אסטרטגי ויצירתי. המסירות של אייל לקידום האתר שלי והמקצועיות שלו, הביאה לתוצאות שנדמו בעיני כבלתי אפשריות. ממליץ בחום.

ran movshovits
ran movshovits
17:11 31 Dec 19

צוות של מקצוענים ברמה הגבוהה ביותר, בעלי תודעת שירות יוצאת מן הכלל, נותנים את ה-100 אחוז לכל לקוח מהקטן לגדול.תענוג להיות לקוחות שלכם כבר שנים!

Ron Ohayon
Ron Ohayon
18:08 12 Dec 19

אחרי שעברתי 4 חברות קידום אתרים הגעתי לאייל מיואש, הבחור מקצוען עם לב רחב מאוד, מגיע לו פרגון גדול והתוצאות בשטח מדברות בעד עצמם. ממליץ על אייל והצוות בחום..

Nir Dahan
Nir Dahan
17:29 11 Sep 19

הגעתי לאיל לאחר ששנים קידמתי את אתר הסחר שברשותי בהצלחה לא מועטה ולאחר העדכונים האחרונים של גוגל הוכה קשות.מאחר והבנתי דבר אחד או שניים בקידום אורגני בגוגל ,מקריאת המאמרים של איל הבנתי שהוא בעל ידע רב ומשאבים לא מועטים באמצעותם יוכל לקדם את האתר למיקומים ראשונים בגוגל בביטויים החזקים ביותר.מהרגע שנתתי את המפתחות (צעד שלווה בחששות לא מועטים), האתר החל לצבור גובה ומשהבנתי את הפוטנציאל, החלטתי ללכת איתו על בנית אתר נוסף, דבר שהתברר כצעד חכם ביותר.אז ככה, אם את/ה בעלי אתר ואתם מתלבטים בקשר לקידומו, אל תתלבטו.לכו על זה בכל הכוח, עצמו עיניים, את כל השאר יעשה איל (;וכמובן, כמעט שכחתי : מומלץ בחום!!!!

Nir Levi
Nir Levi
17:17 16 Jul 19

הגעתי לאיל לאחר ששנים קידמתי את אתר הסחר שברשותי בהצלחה לא מועטה ולאחר העדכונים האחרונים של גוגל הוכה קשות.מאחר והבנתי דבר אחד או שניים בקידום אורגני בגוגל ,מקריאת המאמרים של איל הבנתי שהוא בעל ידע רב ומשאבים לא מועטים באמצעותם יוכל לקדם את האתר למיקומים ראשונים בגוגל בביטויים החזקים ביותר.מהרגע שנתתי את המפתחות (צעד שלווה בחששות לא מועטים), האתר החל לצבור גובה ומשהבנתי את הפוטנציאל, החלטתי ללכת איתו על בנית אתר נוסף, דבר שהתברר כצעד חכם ביותר.אז ככה, אם את/ה בעלי אתר ואתם מתלבטים בקשר לקידומו, אל תתלבטו.לכו על זה בכל הכוח, עצמו עיניים, את כל השאר יעשה איל (;וכמובן, כמעט שכחתי : מומלץ בחום!!!!

Nir Levi
Nir Levi
17:17 16 Jul 19

חברה מקצועית, אמינה ומביא תוצאות. אני ממליץ לכל סמנכל שיווק להרגיש שיש לו צוות אמין וחרוץ שרוצים לראות תוצאות כאילו זה העסק שלהם.

Josh Hauser
Josh Hauser
16:54 16 Jul 19

כיועץ עסקי אני יכול לומר שזאת החברה הכי מקצועית שפגשתי עד היום.

אסי קומבליס
אסי קומבליס
17:07 08 Jul 19

לאנשים שמחפשים תוצאות! מאוד ממליץ…. צוות מנצח ביותר שיודע מה הוא עושה!

ארנה רהיטים אהרון כהן
ארנה רהיטים אהרון כהן
16:44 08 Jul 19

לאנשים שמחפשים תוצאות! מאוד ממליץ…. צוות מנצח ביותר שיודע מה הוא עושה!

ארנה רהיטים אהרון כהן
ארנה רהיטים אהרון כהן
16:44 08 Jul 19

חברה סופר מקצועית מכל היבטים, צוות של אלופים

Raz Levi
Raz Levi
14:09 08 Feb 19

תותח קידום אתרים! ממליץ בחום, ארי כהן רדיו 91

Ari Cohen
Ari Cohen
14:43 27 Dec 18

בדרך כלל אני לא אחד שרושם חוות דעת אבל אחרי עבודה ממושכת עם אייל והצוות שלו הייתי פשוט חייב..מקצועיים, שרות אישי ברמה גבוה ואין מה לדבר בכלל על התוצואות שהאתר מראה..עברתי הרבה חברות קידום ואיתם בהחלט אשאר ואמליץ לכל מי שישאל !

גל הקריוקי השכרת ציוד לאירועים
גל הקריוקי השכרת ציוד לאירועים
11:30 07 Dec 18

המחירון שלנו

בסיסית
החל מ- 2000 / תשלום חודשי
אופטימיזציה ל5-7 עמודים באתר
4 קישורים
2 עמודי תוכן, אופטימיזציה ובניית הנעה לפעולה להגדלת המרות
עד 30 מילים במעקב
שרת אחסון
דוחות חודשיים
מנהל פרויקטים אישי
מערכת ניהול לידים חלקית
3 שעות שיפור יחס המרה

מתקדמת
החל מ- 4000 / תשלום חודשי
אופטימיזציה ל8-12 עמודים באתר
6 קישורים
4-6 עמודי תוכן, אופטימיזציה ובניית הנעה לפעולה להגדלת המרות
עד 100 מילים במעקב
שרת אחסון
דוחות חודשיים + דשבורד מעקב המרות
מנהל פרויקטים אישי
מערכת ניהול לידים חלקית
5 שעות שיפור יחס המרה
מתאים לאתר סמכות

בהתאמה אישית
החל מ- 7000 / תשלום חודשי
אופטימיזציה חודשית ל15-20 עמודים באתר
8-10 קישורים
10-12 עמודי תוכן, אופטימיזציה ובניית הנעה לפעולה להגדלת המרות
עד 500 מילים במעקב
שרת אחסון
דוחות חודשיים + דשבורד מעקב המרות + שיפור יחס המרה
מנהל פרויקטים אישי
מערכת ניהול לידים מלאה
בנק שעות שיפור יחס המרה מלא

רוצה יותר כניסות לאתר לחץ כאן

אייל, תבנה לי תוכנית SEO מתאימה עבורי

זה שדה חובה
קידום אתרים בגוגל למעלה

רוצה להגדיל את הרווחים מהאתר שלך?

מדריך ללימודי קידום אתרים
רוצים שאבדוק לכם את האתר?