כניסת לקוחות
Phone Link Icon 072-3310701
Lang Icon EN
חברה לקידום אתרים בגוגל – איך לבחור נכון
חברה לקידום אתרים

חברה לקידום אתרים בגוגל – איך לבחור נכון

חברה לקידום אתרים – קידום אתרים הוא תחום מורכב ודינאמי שמאוד קשה לבצע אותו כהלכה עבור אתר עסקי במקביל לעבודה שוטפת בעסק עצמו. אחרי הכל, מדובר בהשקעה משמעותית לטווח ארוך, וביצוע פחות ממושלם עלול לפגוע באופן קריטי בנוכחות המקוונת של העסק.

זו אחת הסיבות המרכזיות בעטיין בעלי עסקים רבים מעדיפים לשכור חברה לקידום אתרים שתעשה עבורה את המלאכה באופן הטוב ביותר שאפשר. אבל איך יודעים אילו דברים צריך לחפש אצל החברות המועמדות, ואילו קריטריונים יש לבחון על מנת לבחור מתוכן?

חברה לקידום אתרים בגוגל – היו ראליים

אם ההצעה שקיבלתם מחברת קידום האתרים המועמדת נשמעת טוב מכדי להיות אמיתית, סביר להניח שהיא לא אמיתית. חפשו את החברה שתציע לכם תוצאות שמעוגנות במציאות, ללא התחייבויות שווא שנשמעות נפלא אבל אין להן שום בסיס. קידום אתרים הוא תהליך מתמשך ואף אחד אינו מסוגל להבטיח ב-100% שהאתר שלכם יתברג במקום הראשון בתוצאות החיפוש בתוך זמן קצוב ויישאר שם לנצח. מישהו בכל זאת מבטיח לכם את כל הטוב הזה? מדובר בפעמון אזהרה וכדאי להתרחק ממנו.

חברה לקידום אתרים עם ניסיון

בדקו כמה זמן החברה פועלת בענף קידום האתרים. הוותק שלה מהווה אינדיקטור לרמת הניסיון של אנשיה, וכמובן שככל שהניסיון רב יותר כך ייטב: חברות ששירתו לקוחות רבים בעבר וצברו ניסיון בתחומים וסוגים שונים של תעשיות, בדרך כלל יהיה להן מושג לא רע מה יכול לעבוד היטב ומה לא.

דוגמאות לעבודות נוכחיות 

לחברות קידום אתרים טובות אמורות להיות דוגמאות טובות לדברים שעשו בעבר, והן אמורות להיות שמחות וגאות להציג אותן בפניכם. הדוגמאות הללו מדגישות את הפעולות שעשתה החברה עבור לקוחות אחרים בעבר, מספקות הוכחות ממשיות לרמת הביצועים שעובדיה מסוגלים לה ומהוות מעין חותמת אישור לניסיון ולכישורים שהחברה מביאה עימה – לכן בקשו לראות דוגמאות כאלה.

תעודות

לא קיים בית ספר ייעודי ללימודי קידום אתרים ולכן אין תעודת הסמכה אחת רשמית למקדם אתרים, אבל יש תעודות סטנדרטיות שבהן יכולה להתהדר חברה לקידום אתרים מנוסה שכבר עבדה בעבר עם סוכנויות גדולות ואתרים ידועים.

שיטות קידום אתרים "כובע לבן"

שאלו את החברה לקידום אתרים באילו אסטרטגיות נוקטים שם, והקפידו לבקש שהתשובה תהיה בשפה פשוטה ומובנת לכם. אם החברה שומרת על כללי אתיקה לא אמורה להיות לה שום בעיה לענות לכל שאלותיכם בפירוט ובשמחה; אבל אם החברה עושה שימוש באסטרטגיות מניפולטיביות או לא אתיות, מומלץ שלא לעבוד איתה.

סיכום

התחום של קידום אתרים בגוגל עלול להיות נושא מרתיע עבור מי שאיננו מתמצא בו, אבל חשוב ללמוד מעט אודות הבסיס של התחום ולו רק על מנת לבחור חברה לקידום אתרים שתעשה את העבודה עבורכם באופן היעיל ביותר האפשרי.

ככל שתלמדו יותר אודות התחום כך יהיה לכם קל יותר להבין את התשובות שתקבלו מחברות קידום האתרים המועמדות ותשכילו לבחור מתוכן את זו שלא רק תעשה עבורכם את העבודה כמו שצריך, אלא תוצאות העבודה שלה ימשיכו להיות מורגשות היטב לזמן רב.

קידום אתרים בגוגל למעלה
מדריך ללימודי קידום אתרים
רוצים שאבדוק לכם את האתר?