כניסת לקוחות
Phone Link Icon 072-3310701
Lang Icon EN
למה אני אוהב קידום אתרים?
תמונה שלי מקדמת אתרים

למה אני אוהב קידום אתרים?

אחרי כל כך הרבה שנים שבהן אני מקדם אתרים ו10 שנים בתחום השיווק,  חשבתי לעצור רגע ולכתוב מאמר מסוג אחר.

אם בד"כ אני אוהב לדבר על קידום אתרים טכני, בניית אתרים, ואיך לייצר לידים באמצעות שיווק באינטרנט, היום חשוב לי לשתף במאמר מסוג קצת יותר אישי ולהציג את נקודת המבט שלי על התחום ולמה בעצם בכלל הקמתי את העסק, מדוע אני מתעורר כל יום מחדש עם רעב להצלחה עבור לקוחותיי ולמה יש לי תשוקה חזקה לתחום קידום האתרים.

אז למה אני אוהב כל כך את המקצוע שלי?

התשוקה שלי לקידום אתרים נובעת מסיבה מאוד פשוטה- אני אדם סופר תחרותי שמונע מהצלחה.  עוד כשהייתי נער צעיר בירושלים יצר התחרותיות חי ובער בתוכי וניכר היטב במשחקי הכדורסל ששיחקתי בהם בפרקטים הישנים של מלחה. כשישבתי וחשבתי על המאמר הזה, מצאתי מכנה משותף בעצם לכל התחביבים שמתחברים ומשלימים בצורה מושלמת את העולם העסקי שלי- תחרותיות. תחרותיות מניעה אותי בכל יום ויום, תמיד הייתי רעב להצלחה ותמיד שאפתי לפסגה. כאשר נחשפתי לראשונה לתחום קידום האתרים, הבנתי שמדובר במלחמה יום יומית והקרב הוא באמת על הפסגה, תרתי משמע.

תחום קידום האתרים מרגש אותי בכל יום מחדש, אני כמהה וצמא לידע שיכול לעזור לי לתת שירות וערך טוב יותר ללקוחות שלי. עבור כל לקוח שלנו כאן בדיגיטאץ', אנחנו מתאימים את השריון, החרב, הצבא והאסטרטגיה הטובה ביותר כדי לנצח את המתחרים ולנוע בבטחה ובבטחון לעבר המקום הראשון. כל יום של תחרות כזו, ממלא אותי באנרגיות חדשות וזו הסיבה המרכזית שאני חי ונושם את התחום.

החזר והשקעה וריווחים מקידום אתרים זה שם המשחק

מעבר לתחרותיות שממנה אני מקבל את הדלק האמוציונלי, יש עוד משהו קסום שמושך אותי בתחום והוא שונה בתכלית מהדלק הרגשי-תחרותי. לקוחות שאנחנו מצליחים להביא אותם לתוצאות יפות בגוגל, נהנים מיתרון תחרותי כלכלי שאין לו שום אח ורע בכל אפיק שיווקי אחר. להביא את הלקוחות שלי ליתרון כזה, שבעצם מאפשר להם לקבל החזר השקעה של עשרות מונים שמתורגם לזרם בלתי נגמר של לידים, לקוחות, וצמיחה כלכלית.

כבר בשיחת ההיכרות עם לקוח חדש אני מתחיל לדמיין ברוחי כיצד ניתן לבדל אותו מהמתחרים וליצור לו יתרון תחרותי בולט שיצמיח לו את העסק. אחרי הכל, אני חי ונושם את העולם העסקי ויודע שתוצאות מניעות את בעלי העסקים וזה בדיוק מה שאני מנסה להשיג. אין תחושה יותר מספקת בעולם מלקוח שהצלחנו להכפיל, לשלש ואף יותר את מקורות ההכנסה של העסק שלו.

כדי שנוכל באמת לתת שירות כזה, שמשדרג והופך כל לקוח למוביל בתחומו, היה לי חשוב לבנות מערך ותשתית איכותית שתהייה מוכנה להזניק את הלקוחות שלי.

  1. צוות סופר מקצועי, איכותי ומשפחתי-  כאשר אני מגייס עובדים לדיגיטאץ', אני בורר בפינצטה את היכולות, הידע המקצועי  והתשוקה לתחום שאני מחפש. זו בדיוק הסיבה שהצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע מובילים בתחומם עם ניסיון רב. כל חלק במשפחה שלנו מומחה בתחומו, יודע מה צריך לעשות, וחשוב מכך, מוכן לצאת לקרב עבור הלקוחות שלנו.  באמצעות הנבחרת שבניתי, אנחנו יכולים לספק מענה לכל נדבך של השיווק הדיגיטלי,כל עובד הוא מומחה בתחומו ואני אישית לא מאמין במודל בו יש עובדים שעושים קצת מהכל. העובדים שלנו מקצוענים בתחומם ומתמקצעים בכל יום ויום. חשוב לי להשקיע בכל אחד מעובדיי בתחום המקצועי משום שכולנו משפחה אחת גדולה וכל גרם ידע שהם אוגרים במסע עוזרת להצלחה המשפחתית. הנבחרת שלנו כוללת סופרסטארים ייעודיים בתחומים רבים ומגוונים ומשקפת תמהיל מגוון של אנשים היודעים להרים פרויקט לעבר הצלחה.
  2. תשתית וידע מקצועי- בתחום קידום האתרים שהוא הלחם והחמאה של העסק שלנו, תשתית איכותית וגדולה יכולה להיות משמעותית ביותר בהצלחה של הפרוייקט. ברבות השנים פיתחנו כאן בחברה  תשתית חזקה , איכותית ומקצועית ובעצם כל לקוח שמצטרף נהנה ממנה. התשתית כוללת מאגר שיתופי פעולה עם מאות אתרים אחרים ( סופר חשוב כאשר אנחנו בונים פרופיל קישורים ללקוח), צוות איכותי ותחרותי שכבר הספקתם לשמוע עליו ,וידע מקצועי שהצטבר במהלך שנות קידום ושיווק דיגיטלי רבות ועומד לרשותכם. ידע ותשתית זו יכולים לחסוך לכם המון כסף של הרפתקאות שיווקיות ולהוביל אתכם לנתיב הטוב ביותר והמותאם עבור העסק שלכם. הראייה הרחבה והצוות שלנו שמורכב משורה של מקצוענים בתחומם מאפשרים לנו לבחון כל לקוח ולהתאים לו תוכנית אישית.
  3. יחס אישי- לא סתם אני כותב בדף הבית של החברה שהלקוחות שלי נהנים מיחס אישי ושירותים של חברה. "יחס אישי" עבורי זו לא סיסמה ריקה מתוכן אלא למעשה עולם ומלואו. כל הלקוחות שלי יודעים שהדלת שלי פתוחה עבורם תמיד, הווטסאפ ממתין להתכתבות ועדכונים והטלפון זמין. אני מאמין ביחס ובניית קשר של אמון שמבוסס על הצלחה עם הלקוחות שלי ולכן רבים מהם הופכים לחברים ונשארים לקוחות החברה שנים על גבי שנים.

הנשק הסודי- בידול

אם יש משהו שלמדתי במהלך השנים הוא שאם יש משהו שמוכר ועובד באמת בכל העולם הדיגיטלי הוא ייחוד ובידול. כאשר גולשים משוטטים ברחבי הרשת, הם נתקלים באלפי נותני שירות ומפרסמים שונים שרבים מהם מציעים פחות או יותר את אותן הצעות שחוקות ותופעה זו מייצרת רתיעה- כך לא ניתן לייצר הצלחה.  בשנים האחרונות הנבחרת שלי ואני שמנו את יהבנו על מטרה מרכזית אחת, והיא יצירת בידול וייחוד שיווקי שמאפיין את כל הלקוחות שלנו ונותן להם יתרון תחרותי עצום. אם פעם היה מספיק לקדם אתר ולכתוב סיסמה בנאלית כמו "אנחנו הכי טובים" , היום הגולשים הרבה יותר חכמים ומפעילים את המסננים בצורה שיטתית ואגרסיבית. לכן, אנחנו שמים דגש על הפרטים הקטנים ביותר, החל מעיצוב אתרים מרהיבים, מיקרו-קופי וניואנסים קטנים בכל פעולה שאנחנו מבצעים שיוצרת תמונה אחרת, שונה, ובולטת בכל תחום שבו הלקוח שלנו רוצה לעבוד.

רוצים לראות בעצמכם על מה אני מדבר? מוזמנים להציץ בחלק מהפרויקטים שלנו שייתן לכם תמונה קצת יותר טובה.

על חשיבות של פתרון 360 בעולם השיווק הדיגיטלי

אם כבר עסקינן בבידול, אני שמח לשתף אתכם מה מבדל את החברה שלנו מכל חברה אחרת ומה ההגיון העומד מאחורי זה. אנחנו מציעים פתרון 360 מעלות שמקיף את כל רשת השירותים של השיווק הדיגיטלי בארץ ובחו"ל.  למה זה כל כך חשוב? אני שמח ששאלתם.

כאשר לקוח פוטנציאלי מגיע לחברת קידום אתרים שמתמחה ועוסקת בעיקר בקידום אתרים, סביר להניח שהשירות שהחברה תציע לאותו לקוח הוא קידום האתר.  גם אם לפעמים זה הצעד הנכון, יכול להיות שמדובר בטעות אסטרטגית עבור הלקוח והוא יכול לייצר שורת רווח הרבה יותר גבוהה מנתיב שיווקי אחר.

הנבחרת שלנו כוללת מעצבים,מתכנתים מומחים בתחום הפרסום הממומן, מומחים בתחום הקידום האורגני, ניהול מוניטין וביצועסטים שיודעים להתאים את הפתרון הטוב ביותר עבור הלקוח. עבור רבים מהלקוחות אפיקים שיווק ממומן יתאים הרבה יותר מהנתיב האורגני, עבור אחר יתאים שילוב וכן הלאה. הראייה הרחבה הזו מאפשרת לנו לתת פתרון איכותי, מדויק והכי חשוב, הנכון ביותר כלכלית עבור לקוחות החברה.

העובדה שכל הפרויקטים מנוהלים בבית, מאפשרת לנו יעילות, מהירות ועבודה חכמה הרבה יותר שמתעלת את המשאבים שהוקצו ע"י הלקוח לתפוקה מקסימלית. בעיני רוחי, שיתוף פעולה בין מעצב-מתכנת-מקדם-מנהל הוא חשוב מאוד ורצוי שי  תבצע במקום מרכזי אחד.

לסיכום,

אני יכול להגיד שאחרי 10 שנים בתחום השיווק הגעתי לרמה שאני מרגיש מאוד מאוד מקרוב את גוגל ויודע ליצור ערך ובידול עבור לקוחות.  הנבחרת שבניתי מאפשרת לי להגיע לגבהים שרק חלמתי עליהם בעבר ואנו נמצאים בנקודת שיא שמהווה ציון דרך עבורי. הרעב שלי רק הולך וגדל עם כל ביס של הצלחה שאנחנו מספקים ללקוחות וגם עבור הפרויקטים שלנו, ואני מחכה בקוצר רוח להמשיך ולהפוך את לקוחותינו לחברות המובילות בתחומן בזכות דרך, עבודה קשה, יצירתיות, תשתית, ידע וצוות שנחוש להגיע לתוצאות.

אנחנו בדיגיטאץ' מאמינים ש"נחישות מובילה לתוצאות" וזה הלך הרוח בכל יום במשרדים שלנו, מוזמנים לבוא ולראות בעצמכם 🙂

קידום אתרים בגוגל למעלה
מדריך ללימודי קידום אתרים
רוצים שאבדוק לכם את האתר?