כניסת לקוחות
https://www.seolinks.co.il/wp-content/uploads/2017/03/phone.png 072-3310701
https://www.seolinks.co.il/wp-content/uploads/2021/02/globe-1.svg EN
למה האתר שלכם לא מתקדם בגוגל?
למה קידום אתרים הוא ההשקעה הטובה ביותר לעסק?

למה האתר שלכם לא מתקדם בגוגל?

לפני כמה ימים שוחחתי עם חבר שפתח עסק לא מזמן בתחום השירותים בארה"ב. מה שמצחיק הוא שאותו חבר יודע שאני עוסק ב"SEO" אבל אף פעם לא התעמק באמת בראשי תיבות של התחום ולא ניהלנו שיחה על מהות העבודה עצמה. לאחר כמה דקות של שיחה הוא שיתף אותי בתחושות ובהתרגשות שלו מפתיחת העסק החדש ואמר כי הוא מרגיש שהכל עובד כמו שעון , יש לו ספקים מוכנים, צוות, מוניטין בתחום וכל מה שצריך לעשות כדי לבנות עסק יציב אבל לטענתו יש משהו אחד שאין לו שליטה עליו : "אני רק מקווה שהאתר שלי יתקדם בגוגל ולא אצטרך לשלם המון כספים על פרסום ממומן". עצרתי אותו ושאלתי מה הכוונה שהאתר שלך יתקדם בגוגל ? אתה באמת חושב שזה יקרה בלי שתעשה שום פעולה אקטיבית? משם, הסברתי לו מה הם ראשי התיבות האמיתיים של SEO -Search Engine Optimization והערתי את עיניו לעולם קידום האתרים האורגני, עולם שמאפשר לכל בעל עסק, בלוגר או חברה לקדם את האתר במנועי החיפוש ולהגיע לקהל אינסופי.

אז איך אתרים מתקדמים בגוגל?

כעיקרון, בדיוק כמו שלאף אחד אין את הנוסחה הסודית של קוקה קולה כך גם אין לאף אחד את הנוסחה המדויקת לאלגוריתם של גוגל😅. עם זאת, הצטברו הררי ידע וניסיון לאורך השנים העוזרים לנו להרכיב את התמונה הקרובה ביותר להבנה של האלגוריתם. כיום בתעשיית הSEO שמים תשומת לב מיוחדת לפרמטרים הבאים כקריטיים ביותר לקידום האתר.

  • חווית משתמש- האם הגולשים נהנים באתר ? האם האתר נטען מהר, מציג תוכן רלוונטי, עובד טוב במובייל ובאופן כללי מספק מענה טוב לשאילתת הגולשים מבחינת חוויה?
  • תוכן איכותי- האם התוכן המוצג באתר הוא הטוב ביותר עבור שאילתת החיפוש של הגולשים? האם התוכן נותן מענה למה שהגולש חיפש? מה המקורות של התוכן והאם הוא אמין?
  • קישורים חיצוניים- ככל שיותר אתרים מפנים לאתר מסוים ומצביעים עליו כמקור סמכותי, כך האלגוריתם לומד  כי ככל הנראה האתר מציג תוכן איכותי , רלוונטי ואמין.

חשוב לציין שלצד גורמים אלו יש עוד מאות גורמים ותת נושאים אשר יכולים להשפיע על ביצועי האתר במנועי החיפוש כמו בעיות טכניות ושגיאות באתר. לכן, קשה מאוד להכריע ללא בדיקה מקצועית מדוע האתר שלכם לא מתקדם בגוגל.

אם אתם מתעניינים בשירות של בניית קישורים חיצוניים מוזמנים להציץ בלינק הבא:)

רכישת קישורים לקידום אורגני

 

האם אפשר לקדם אתר בגוגל לבד?

אם אתם חושבים שאחרי שהצגנו לכם את הדברים תוכלו פשוט לקדם את האתר לבד חשוב להבין מה הפעולות הנדרשות ממכם כדי לבצע מהלך כזה. ראשית, עליכם לכתוב בעצמכם או להעסיק כותב תוכן איכותי שיספק עבורכם את המענה הטוב ביותר. בנוסף, עליכם להבין בעולם הטכני ולוודא שאין שום בעיות סריקה, אינדוקס, או כל בעיה אחרת שעלולה לצוץ. כמו כן, כדי להשיג קישורים איכותיים שיצביעו על האתר שלכם אתם זקוקים לרוב להשקיע זמן לא מועט במציאת אתרים שייתנו לכם את הזכות לקבל קישור, ובמידת הצורך גם לשלם להם עבור הקישור הזה. נכון, תמיד תוכלו לייצר תוכן איכותי ולקוות שיום אחד תקבלו קישור אבל בשביל לזרז הליכים אין לכם באמת ברירה. מעבר לכל הדברים האלה חשוב לזכור שבמידה ותעשו פעולה ללא ידע מתאים תוכלו לגרום יותר נזק מתועלת ולקבל ענישה על ידי גוגל. לאור זאת, אני מאוד ממליץ להסתייע בחברת קידום אתרים או לפחות במקצוען שילווה את התהליך.

רוצים לראות איך אנחנו מקדמים אתרים בנישות הכי תחרותיות בעולם + תוצאות? מוזמנים להציץ בלינק:

 

מדוע לבחור בחברת קידום אתרים?

לחברות קידום אתרים יש יתרון משמעותי בעולם השיווק הדיגיטלי. חברה מקצועית תדע להפיק את מקסימום הROI עבור ההשקעה של לקוחותיה באמצעות קידום אורגני ושיטתי של האתר במנועי החיפוש והגדלת החשיפה של העסק לעוד ועוד לקוחות. החברה לרוב תהנה מהיתרונות הבאים:

  • תשתית גדולה- זוכרים את הקישורים החיצוניים? רוב חברות קידום האתרים מתחזקות רשתות של מאות אתרים רלוונטיים שיכולים להוציא לכם קישור ישירות לאתר. כך תחסכו המון זמן מייגע ופעמים רבות גם תשלומים נוספים. 
  • אנשי מקצוע–  תפקיד החברה הוא לוודא שמבחינה טכנית האתר שלכם מתפקד בצורה הטובה ביותר ותוכלו להיות בראש שקט בגזרה זו.
  • ניסיון מוכח– רוב אנשי המקצוע הוותיקים בארץ ראו את האלגוריתם משתנה לנגד עיניהם יותר מפעם אחת באינספור עדכוני גוגל. תנו לקברניט המתאים ביותר לנהל את אחד התפקידים החשובים ביותר של העסק שלכם.

לסיכום, במידה ואתם מעוניינים לקדם את האתר שלכם בגוגל ולא יודעים כיצד להתחיל, אני אשמח לתת לכם שיחת ייעוץ ראשונית חינם במהלכה נעבור על האתר שלכם ונבדוק את המצב הטכני של האתר מול המתחרים, את פרופיל הקישורים ואת הסיכוי שלכם להתברג בצמרת של גוגל בטווח זמן נתון. אז למה אתם מחכים?:)

 

קידום אתרים בגוגל למעלה

בעל אתר/מקדם?
קבל/י דוח בחינם