כניסת לקוחות
https://www.seolinks.co.il/wp-content/uploads/2017/03/phone.png 072-3310701
מדריך רכישת לייקים ועוקבים באינסטגרם
מדריך רשימת לייקים

מדריך רכישת לייקים ועוקבים באינסטגרם

תוכן עניינים

עולם השיווק הדיגיטלי השתנה רבות במהלך השנים האחרונות וכיום הרשתות החברתיות בראשות אינסטגרם , פייסבוק וטיקטוק שמצעידות את העולם אל עבר עתיד דיגיטלי אחר ושונה מכל מה שהכרנו עד כה בתור משתמשים ומשווקים כאחד.

חלק מרכזי מתרבות השיווק הזו מקדשת את כמות הלייקים , העוקבים והשיתופים בתור אמצעי מדיד המאפשר להעריך השפעה וכוח של מותגים ואושיות רשת.

כחלק משירותי השיווק הדיגיטלי אותם אנו מציעים הכוללים בין היתר קידום אתרים אורגני, ניהול סושיאל, בניית אתרים, קידום ממומן ועוד רבים נוספים מהתחום המסורתי התחלנו לאחרונה להציע שירות של קניית ורכישת לייקים ועוקבים באינסטגרם.

קניית עוקבים באינסטגרם

 רגע לפני שאתם קונים עוקבים לפרופיל שלכם באינסטגרם, חשוב שתדעו מה מומלץ לבדוק וממה מומלץ להיזהר כדי להבטיח שהקנייה לא תעבוד נגדכם בסופו של דבר. בהמשך המאמר צירפנו לכם את היתרונות והחסרונות של רכישת עוקבים ולייקים, מחירון מעודכן והמלצות לפני הרכישה. 

תוכלו לראות בסרטון את מנכ"ל אינטסגרם מדבר על הניסוי שאינטסגרם מבצעת ב"הסתרת לייקים" בקרב קהל בארה"ב, שווה מעט מחשבה ותשומת לב:)

יתרונות ברכישת עוקבים באינסטגרם

למרות החשש מרכישה כזו יש מספר יתרונות בולטים ששווה לכם לדעת.

 1.  חיזוק האמינות-  גולשים מחפשים כל סימן של אמינות של המותג שלכם. זה יכול להיות חיפוש פשוט של ביקורות ויכול להיות חיפוש מתקדם אפילו של "שם המותג שלכם + תביעות" ( אם הגעתם למצב הזה שווה לכם לבדוק את נושא ניהול המוניטין).  בכל מקרה, אמינות באינסטגרם נמדדת בדרך כלל בכמות ובאיכות של התגובות , לייקים וכל סימן אחר שהגולש יכול לצוד. לייקים ועוקבים שנראים טבעי יכולים לעזור לכם.
 2. הגדלת ההמרות- המשך ישיר של חיזוק האמינות. ככל שהמותג שלכם יותר אמין ונראה יציב סביר שיהיו לכם יותר קל להמיר את הגולשים שלכם והמתעניינים בשירות ללקוחות משלמים. 
 3. יתרון מול המתחרים – אלא אם כן אתם מונופול , סביר שיש לכם תחרות וסביר גם שהיא די מעצבנת. רכישת עוקבים ולייקים לאינסטגרם בהחלט יכולה להבליט את המותג שלכם במיני תחרות הזו ולתת לכם יתרון נוסף מול המתחרים.

חסרונות ברכישת לייקים ועוקבים באינסטגרם

 1. אם אתם קונים מספק לא אחראי אתם מסתכנים בעונש החמור ביותר שיקרה במידה ואינסטגרם יתפסו אתכם וזה הרחקה מאינטסגרם , כלומר מחיקת החשבון שלכם.  להבהרה נוספת כדאי לקרוא את תקנון אינסטגרם בנושא.
 2. קניית עוקבים לבדה יכולה להוביל לאובדן אמינות. תארו לכם שאתם נכנסים לפרופיל שיש לו כמה מיליוני עוקבים ונניח 500 לייקים. במקרה כזה יידלקו לכם לא מעט נורות אדומות בנוגע לאמינות הפרופיל.

איך עובדת רכישת עוקבים ולייקים באינסטגרם?

כעיקרון יש כל מיני שיטות לביצוע הקנייה הזו וחשוב לבדוק עם הספק איזה סוג שירות אתם מקבלים.

 1. רכישה של עוקבים ממשתמשי Fake –  חלק מהספקים יציעו לכם לרכוש בזול עוקבים ולייקים מרשת פרופילים פייק שהם מתחזקים. בדרך כלל, תוכלו לזהות די בקלות שהפרופילים האלה הם פייק. שימו לב שרכישה כזו לא מומלצת וחשוב לבדוק אותה לפני.
 2. רכישה של עוקבים בעלי פרופיל אמיתי- במקרה הזה הרכישה פחות מסוכנת מבחינת ההשעייה הפוטנציאלית שתוכלו לקבל באינסטגרם. בדרך כלל עוקבים אלו מתומחרים אחרת ונקראים "פרימיום".

מחירים של קניית עוקבים ולייקים באינסטגרם

כפי שהסברנו מקודם יש הבדל בין השיטות השונות שספקים יוכלו לספק לכם את אותו השירות והמשמעות של זה מתבטאת במחיר. כמו כן, כמות הלייקים שתרצו ומיקומם הגיאוגרפי של המשתמשים שהולכים לעקוב אחריכם ולעשות עוקב או לייק בסופו של דבר משנה את המחיר. 

לאחר סריקה של מחירים שונים בארץ ובחו"ל הגענו לנתונים הבאים :

קניית עוקבים באינטסגרם

קניית 50  עוקבים ישראליים

 כמעט ולא מוצעות חבילות בכמויות הללו.

קניית 100 עוקבים ישראליים 

כמעט ולא מוצעות חבילות בכמויות הללו

קניית 1000 עוקבים ישראליים 

מחירים המתחילים ב60 שקלים לרוב

קניית 5000 עוקבים ישראליים 

מחירים הנעים בין 250 ש"ח ל400 ש"ח

קניית 1000 עוקבים בחו"ל 

מחירים הנעים בין 13$ ל30$ 

קניית לייקים ישראליים באינסטגרם

קניית 50 לייקים ישראליים

כמה שקלים בודדים

קניית 100 לייקים ישראליים

 החל מ10 שקלים ועד 30 ש"ח

קניית 500 לייקים ישראליים

 החל מ40 שקלים ועד 80 ש"ח

קניית 1000 לייקים ישראליים

 החל מ40 שקלים ועד 150 ש"ח

קניית 1000 לייקים מקהל בחו"ל

  החל מ13$ ועד 30$ 

קניית צפיות באינסטגרם

קניית 1000 צפיות ישראליים

 החל מ9 ש"ח ועד 15 ש"ח

קניית 1000 צפיות בחו"ל 

החל מ4$ ועד 10$

קניית תגובות באינסטגרם

קניית 100 תגובות בארץ 

החל מ45 ש"ח

קניית תגובות אינטסגרם מגולשים בחו"ל

בערך 1.5$ ל"תגובה אמיתית"

איך לבחור ספק לקניית עוקבים ולייקים באינסטגרם?

כפי שציינתי יש לא מעט סיכונים ברכישת לייקים ותגובות באינסטגרם לכן מומלץ לחשוב פעמיים לפני כל התקשרות עם ספק כזה או אחר. אני ממליץ לבחון את המוניטין של האתר באמצעות ביקורות וטיפה מחקר בפייסבוק ובכל מקור מידע אחר כמו לדוגמה גוגל עסקים.  

ההמלצה שלי היא שגם במידה שהשתכנעתם לרכוש מאחד הספקים את השירות או המוצר רצוי להתחיל ברכישה מדגמית כדי להתרשם מאיכות הלייקים והעוקבים כך גם תוכלו לצמצמם את הסיכון שלכם ברכישה. 

בנוסף, אני מציע לכם לקרוא את סוגי האחריות השונים שכל ספק מביא לשירות שלו. תוכלו לשאול אותו את השאלות הבאות כדי להיות משוכנעים שאתם רוכשים את השירות הטוב ביותר:

 • מאיפה מגיעים הלייקים או העוקבים? האם מדובר בפרופילים אמיתיים או רשת של פרופילים מזוייפים?
 • האם יש אחריות להסרת הלייקים או העוקב לאחר תקופת זמן מסויימת?
 • האם ניתן לראות את הפרופילים מהם אקבל את העוקבים והלייקים לפני ההזמנה?
 • מה הניסיון של הספק בפרופיל ההזמנה דומה לשלכם? האם הוא סיפק בעבר הזמנות זהות?
 • האם הספק מציע סוג מסויים של ביטחון כמו החזר כספי במקרה של בעיות בהמשך?

לצד כל שאלות אלו מומלץ לכם להוסיף את השאלות שלכם כדי לוודא שאתם עושים עסקה נכונה.

תהליך הזמנת עוקבים ולייקים באינסטגרם

תהליך הזמנת הלייקים והעוקבים לאינסטגרם מתבצע בדרך כלל בצורה הבאה. אתם מזמינים את תכולת העבודה המבוקשת באמצעות אתר או פלטפורמה מסויימת ומזינים את פרטי החשבון שלכם ואת התמונות או הפרופילים שתרצו להגדיל עבורם את העוקבים. לאחר מכן הספק יתחיל בזמן המוגדר ב"טפטוף" של תכולת העבודה עד השלב שבו תקבלו את הכל. מומלץ לבקש בסוף העבודה מנותן השירות דו"ח מקיף הכולל את כל העבודה שנעשתה בתחום כדי שתוכלו לדעת מה בדיוק קיבלתם.

שאלות ותשובות על קניית לייקים ועוקבים באינטסגרם

איך אפשר לקנות לייקים ועוקבים באינטסגרם?

ניתן לרכוש חבילות של לייקים ועוקבים מספקים ישראלים וספקים זרים המציעים עוקבים ולייקים מפרופילים בחו"ל.  חשוב לוודא לפני הרכישה מספר דברים קריטיים להצלחה ולביטחון שלכם אותם תוכלו לקרוא במאמר.

כמה עולה לקנות לייקים ועוקבים באינטסגרם?

המחירים לרכישה הזו נעים בין כמה שקלים בודדים לרכישת 50 לייקים ישראלים ועד כמה מאות שקלים לרכישת אלפי עוקבים. הכנו עבורכם מחירון אותו תוכלו לראות בפנים.

האם רכישת לייקים ועוקבים בטוחה?

עקרונית תמיד קיים סיכון ברכישה. עם זאת, תוכלו לצמצם אותו לרמה אפסית אם תנקטו מספר צעדי ביטחון שיבטיחו לכם עסקה טובה.

האם ניתן לקנות צפיות ותגובות לאינטסגרם?

כן, חלק מהספקים מציעים חבילות הכוללות לייקים ועוקבים ברשת. תוכלו לרכוש חבילות החל מ50 תגובות בעבור כמה שקלים.

 

 

 

 

 

 

קידום אתרים בגוגל למעלה

בעל אתר/מקדם?
קבל/י דוח בחינם

ייעוץ בוואטסאפ