איך אני יכול לעזור לך

אהלן, רוצה נוכחות דיגיטלית מנצחת?

הגעת למקום הנכון!

לאן הגעתי?

עליי במספר מילים, בלי כל הטייטלים של מנכ"ל וכו, רק תכלס, שמי אייל רחמים בן 33 אב ל-2 בנות ונשוי (באושר למיכל), אני בעל ניסיון של מעל ל10 שנים בתחום השיווק והמכירות ו-6 שנים בתחום קידום האתרים והשיווק באינטרנט, הבלוג הזה שהקמתי, מרכז 100% מידע על קידום אתרים.
כששואלים אותי מה אני עושה, אני עוזר לעסקים וחברות לשגשג בדיגיטל, בצורה שמשפיע ישירה על המכירות וההצלחה העסקית שלהם. לכן המטרה העיקרית שלי, היא לספק ללקוחות קודם כל תוצאות כתוצאה מחשיבה שיווקית נכונה, התאמת תקציב השיווק לאפיקי ההשקעה הנכונים בדיגיטל, לרשותי צוות של עובדים מיומן ואיכותי לטובת יצירת גידול בהמרות והחזר השקעה מקסימלי מקידום אתרים ושיווק דיגיטלי.

בלוג זה הוקם במטרה להפיץ ידע מצטבר, כדי ללמוד תוך כדי תנועה, לשתף מהניסיון האישי שלי, ובמקביל כדי להציע שירותי קידום אתרים מקצועי.

אז מה יש לי להציע לך?

  • תהליך קידום אתרים מותאם בגמישות מלאה לצורכי האתר ולטובת יצירת גידול בכניסות לאתר.
  • דוחות חודשיים מפורטים כולל פרופיל קישורים.
  • בניית אתרי וורדפרס מא-ת כולל עיצוב וחווית משתמש.
  • יצירת מעקב נתונים ודוחות אנליטיקס מתקדמים.
  • גיבוש אסטרטגיית שיווק באינטרנט עם התאמה אישית, חלוקת תקציב לשיווק מבוסס ביצועים בדיגיטל.

איך Seolinks עוזר לך לקבל יותר תנועה אורגנית לאתר ויותר לידים?

רוב האנשים חושבים שבשביל להצליח בתהליך קידום אתרים כל מה שצריך זה תוכן טוב, הלוואי שזה היה המצב והכל היה כל כך פשוט, למדתי על "הבשר שלי" שצריך הרבה יותר מתוכן איכותי בשביל להצליח בתהליך קידום אתרים.

בבלוג הזה החלטתי לרכז בהדרגה את כל המרכיבים הנדרשים לתהליך קידום אתרים מוצלח, כאשר לאט לאט יתווספו כמה שיותר מושגים שכדאי להכיר מהיום יום של מקדם אתרים.

אז אם אתה כבר כאן, אני מזמין אותך להשאיר אצלי פרטים ולקבל ייעוץ ראשוני ודוח לאתר האינטרנט שלך.

למה 99% הצלחה?

סוגי עסקים וחברות שאני לא מקדם:

  • בעלי אתרי Wix – אומנם ב-100% מהמקרים בעל האתר מעדיף לעבור למערכת קוד פתוח (wordpress) עדיין, אם יש לכם אתר wix אני אישית מעדיף לא להיכנס לפרויקט, זה נכון שניתן לקדם אתרי wix, אבל מהניסיון שלי פרויקטים מהסוג הזה לא ממריאים מסיבות רבות.
  • תחומים כמו: פורנו, אופציות בינאריות, פורקס ועל זה הדרך.
  • עסקים שמצפים לתוצאות תוך חודש, חוסר תקציב להשקיע לטווח ארוך.
  • עסקים וחברות שרוצים ליהיות תמיד במקום הראשון.

רוצים להניע תהליך שיווק? בניית אתר וקידום אורגני – אני יכול לספק לך 99% הצלחה לפרויקט למידע נוסף בוא נדבר.

קצת על Seolinks :

הרעיון שעומד מאוחרי Seolinks הוא פירוק תהליך ה-SEO לגורמי ההשפעה המרכזיים על תהליך קידום האתרים, ככה שאם אתם ממש רוצים לשלם עבור פעולות שיעלו את דירוג האתר שלכם בתוצאות החיפוש זה המקום עבורכם.