איך אני יכול לעזור לך

אהלן, רוצה נוכחות דיגיטלית מנצחת?

הגעת למקום הנכון!

לאן הגעתי?

עליי במספר מילים, שמי אייל אני נשוי למיכל ואב לנועה אדל וארי 🙂

ב-10 שנים האחרונות צברתי ניסיון רב בשיווק עסקים וחברות, בניית משפכי שיווק, כאשר מה שחקרתי לעומק ב-5 שנים האחרונות הוא אפיק השיווק של קידום אורגני בגוגל. 

במהלך הדרך נחשפתי ליכולת ההשפעה הגדולה של הקידום האורגני על עסקים גדולים וקטנים.

יש משפט מפורסם "תעשו או שלא תעשו. אל תנסו" זה למעשה המוטו שלי בכל הקשור לקידום אתרים ובאופן כללי לתהליכי שיווק הדיגיטלי.

רוצים להגיע לתוצאות? הרעיון של ה-99% הצלחה שמופיע בכותרת דף הבית שלי נולד מההבנה שאם תעשו את הדברים נכון ובצורה מקצועית, סיכויי ההצלחה שלכם גדלים משמעותית.

את הבלוג SEOLINKS הקמתי במטרה להפיץ ידע מצטבר, כדי ללמוד ולחקור תוך כדי תנועה, לשתף מהניסיון האישי שלי, ובמקביל כדי להציע שירותי קידום אתרים מקצועי.

מה יש לי להציע לך?

 • קידום אתרים – במנועי חיפוש בארץ ובחו"ל.
 • שיפור המרות – יש לכם אתר מקודם? תנו לי לעזור לכם להגדיל את התוצאות שלו.
 • עיצוב ופיתוח –  מחלקת הפיתוח אצלי מעצבת ממשקים ומאתרים בקוד פתוח ברמה גבוהה.
 • גיבוש אסטרטגיית שיווק באינטרנט עם התאמה אישית, חלוקת תקציב לשיווק מבוסס ביצועים בדיגיטל.

בידול כמקדם אתרים:

קצת יומרני מצידי לכתוב על בידול עסקי, אציין שהרעיון לכתוב בידול משלי, הגיע אחרי פגישה עם לקוח פוטנציאלי שסיפר שהיה אצלו איש מכירות מטעם פרילנסר (כן יש כאילו) שידע על הפגישה הנוספת בנינו והבטיח לתת מחיר יותר טוב, אז עם כל הכבוד ל-200 ש"ח הנחה :), מי שרוצה לעבור תהליך קידום אתרים מקצועי ומוצלח צריך קצת יותר מזה לעסק שלו, אז למה בכל זאת אצלי? הרגשתי מבוכה מעט מהסיפור של הלקוח ולכן, החלטתי פשוט לכתוב מה מייחד אותי:

 • יחס אישי – גם פרילנסר כזה או אחר עשוי ליצור מנגנון מסחרי עם פחות יחס אישי, אני לא לבד, אני חלק מצוות שנועד לשרת אותך עד להצלחה.
 • מומחה בשיווק עסקים וחברות – לא רק מקדם אתרים, אני מגיע עם רקע חזק ב-שיווק, אדע להבין את העסק שלך לעומק, לנתח את השירותים/מוצרים שלכם, להבין איפה הנקודות החזקות שלכם ובכך לראות התמונה הרחבה.
 • עיצוב ופיתוח – במקום להקטין ראש בפרויקט שלכם, אני מקפיד להיעזר בצוות מאוד מקצועי שבנה אתרים מורכבים, בשביל לשפר את האתר בצורה מקסימלית לקידום בגוגל, מה שיביא לכם יותר לידים ופניות.

איך Seolinks עוזר לך לקבל יותר תנועה אורגנית לאתר ויותר לידים?

רוב האנשים חושבים שבשביל להצליח בתהליך קידום אתרים כל מה שצריך זה תוכן טוב, הלוואי שזה היה המצב והכל היה כל כך פשוט, למדתי על "הבשר שלי" שצריך הרבה יותר מתוכן איכותי בשביל להצליח בתהליך קידום אתרים.

בבלוג הזה החלטתי לרכז בהדרגה את כל המרכיבים הנדרשים לתהליך קידום אתרים מוצלח, כאשר לאט לאט יתווספו כמה שיותר מושגים שכדאי להכיר מהיום יום של מקדם אתרים.

אז אם אתה כבר כאן, אני מזמין אותך להשאיר אצלי פרטים ולקבל ייעוץ ראשוני ודוח לאתר האינטרנט שלך.

למה 99% הצלחה?

סוגי עסקים וחברות שאני לא מקדם:

 • בעלי אתרי Wix – אומנם ב-100% מהמקרים בעל האתר מעדיף לעבור למערכת קוד פתוח (wordpress) עדיין, אם יש לכם אתר wix אני אישית מעדיף לא להיכנס לפרויקט, זה נכון שניתן לקדם אתרי wix, אבל מהניסיון שלי פרויקטים מהסוג הזה לא ממריאים מסיבות רבות.
 • תחומים כמו: פורנו, אופציות בינאריות, פורקס ועל זה הדרך.
 • עסקים שמצפים לתוצאות תוך חודש, חוסר תקציב להשקיע לטווח ארוך.

רוצים להניע תהליך שיווק? בניית אתרים וקידום אורגני – אני יכול לספק לך 99% הצלחה לפרויקט למידע נוסף בוא נדבר ?

מעוניינים לקדם את האתר שלכם? השאירו פרטים

  • מינימום 2 תווים
  • שדה חובהנא להזין מינימום 10 ספרות

  קצת על Seolinks:

  הרעיון שעומד מאוחרי Seolinks הוא פירוק תהליך ה-SEO לגורמי ההשפעה המרכזיים על תהליך קידום האתרים, ככה שאם אתם ממש רוצים לשלם עבור פעולות שיעלו את דירוג האתר שלכם בתוצאות החיפוש זה המקום עבורכם.