כניסת לקוחות
https://www.seolinks.co.il/wp-content/uploads/2017/03/phone.png 072-3310701
https://www.seolinks.co.il/wp-content/uploads/2021/02/globe-1.svg EN
10 תוספי כרום מומלצים לעבודת קידום אתרים
chrome

10 תוספי כרום מומלצים לעבודת קידום אתרים

לכל מקדם אתרים יש את הכלי עבודה החביבים עליו שעוזרים לייעל את העבודה היומיות ולשדרג את תהליכי הSEO היום יומיים שלנו.  היום נציג סקירה של מספר תוספי SEO כרום חינמיים שיעזרו לכם בעבודה השוטפת ויאפשרו לכם נוחות עבודה עם מקצועיות ומהירות. אספתי עבורכם את עשרת התוספים החביבים עליי אבל כמובן שהרשימה לא נגמרת ולכל אחד יש את צרכי הSEO הייחודיים שלו. 

האמת היא שבשנים האחרונות התוספים התשדרגו ורבים מהם מציעים יישומיים שעד לפני מספר שנים לא ניתן היה למצוא אותם שלא בתשלום. לכן מומלץ מאוד לבצע עבודת מחקר ראשונית ולסקור את הפתרונות החינמיים לפני שאתם רוכשים רישיונות יקרים:)

תוסף SImilar Web

התוסף מבית חברת Similar Web הישראלית מאפשר לכם לנתח נתונים שונים על אתרים שונים לרבות פילוח גאוגרפי , אחוזי נטישה ונתוני טראפיק. שימושי במיוחד אם אתם לא משתמשים בתוכנות SEO בתשלום ורוצים לבחון חוזק של אתרים לפני תהליך בניית קישורים. כמו כן ולא פחות חשוב , תוכלו לצפות במקורות התנועה ולהבין האם מקור התנועה הוא אורגני או אחר. שימו לב שהמערכת לא תמיד יודעת להציג נתונים על האתרים.

תוספי כרום

להורדה

תוסף SEO Meta in 1 Click

תוסף חביב עליי במיוחד ויחסית מאוד פשוט. באמצעותו תוכלו לבצע אופטימיזציה במהירות ולבדוק את תגיות המטא, כותרות הטייטל והH1 ואפילו גם את תגיות הalt בתמונות. כעיקרון תוכלו לראות די מהר את נתוני העמוד מבחינת SEO וזה כל היופי של התוסף.

תוספי כרום מומלצים

להורדה

תוסף Check My Links

התוסף הזה הוא לא פחות ממופלא. כעיקרון תוכלו למצאו בעזרתו קישורים שבורים באתר, כמות קישורים אצלכם ותמונה כוללת של מצב הקישורים באתר. מעבר לזה שהתוסף חוסך המון זמן או שימוש בתוכנות ייעודיות הוא גם מאוד פרקטי ולכן כדאי לכם לנסות אותו.

להורדה

Check my links

תוסף NoFollow

אז האמת שהשם לא כל כך מקורי וכנראה שאתם יודעים איך התוסף הזה יכול לעזור לכם. כעיקרון גם פה התרומה הפרקטית היא תוספת חשובה למאמצי הSEO שלכם. באמצעותו תוכלו לאתר קישורי NoFollow ולנצל את הידע במאמצי בניית הקישורים שלכם. 

להורדה

תוסף BuzzSumo

למי שלא מכיר את באזז אז קודם כל כדאי לכם להכיר כי מדובר בפתרון המאפשר לכם לנתח ביצועים של מותגים מבחינת עוצמת הסינגלים ברשתות החברתיות שהם מייצרים לרבות לייקים, שיתופים וכו'.  כעיקרון היישום המרכזי של המערכת הוא בתכנון תוכנית תוכן לזמן ארוך ובבניית גאנט פעילות. בנוסף, תוכלו לנתח את הנתונים וליישם אותם בתוכנית הSEO שלכם.  

שימו לב שלתוכנה יש מספר תוכניות בתשלום אבל התוסף הוא בהרשמה חינמית.

להורדה

תוסף SEO Quake

אחד התוספים החזקים ביותר לכל מי שרוצה לקבל נתונים רוחביים על מצב האתר מזווית הSEO. התוסף מאפשר לכם לראות בשניות מספר תצוגות חשובות כמו ותק הדומיין, מספר קישורים חיצוניים, נתוני On-Page והרבה מאוד אופציות נוספות שהופכות את התוסף הזה לכל הנראה החזק מבין התוספים הנסקרים.

תוסף seo

וידוי אישי- זה התוסף שאני משתמש בו ברמה היומית בתדירות הכי גבוהה. 

להורדה

תוסף Scraper

סופר תוסף שחביב במיוחד הצוות שלנו לקידום אתרים בחו"ל. כלי עוצמתי שמאפשר לכם לחלץ רשימות של אתרים על בסיס רכיבים מובניים בכמה קליקים ולייצא אותם לגוגל שייטס או לטבלה מסודרת. מה שניתן לעשות איתו מבחינת SEO זה להרכיב רשימות של אתרים פוטנציאליים לבניית קישורים ולחלץ רשימות כמעט מכל מקום ברחבי הרשת.

להורדה

תוסף SEO Search Simulator by Nightwatch

עוד תוסף שיותר שמיש על ידי המחלקה שלנו בחו"ל אשר מאפשר לדמות תוצאות חיפוש ממקומות שונים בעולם. שמיש במיוחד כאשר אתם רוצים לבדוק את המיקום שלכם לפי חתך גיאוגרפי.

להורדה

תוסף כרום

תוסף What Runs

תוסף חביב במיוחד שכשמו כן הוא- מציג לכם את התוכנות ואת כל היישומים שרצים ברקע של האתר. מידע חשוב שתוכלו לדעת ברגעים הוא סביבת פיתוח האתר,  יישומים כמו פייסבוק, כלי פרסום ושיווק ומספר היבטים נוספים שיכולים לעזור לכם בלהבין מול מה אתה עומדים בשניות בודדות. 

תוסף what runs

התוסף הזה חיוני במיוחד בשיחות מכירה, מאפשר לכם להציג ידע ומקצועיות מהשנייה הראשונה:)

להורדה

תוסף SERPTrends SEO Extension

כולנו משתמשים בתוכנות למעקב אחרי מילות מפתח אך האמת היא שיש תוסף פשוט וחינמי שיכול לעשות את העבודה לאנשים שלא עושים רק SEO ומעוניינים לקבל תמונה קצת פחות מקצועית או יותר ממוקדת של ביטויים מסויימים. התוסף מציג לכם את התזוזות במיקומים של החיפושים שאתם עושים במנוע של גוגל ומאפשר לכם לראות עליות/ירידות.

כרום תוספים

להורדה

התוספים האלו יכולים לעזור לכם בעבודת קידום האתרים ויש עוד המון המון תוספים חדשים שמקבלים עדכונים כל הזמן, אם אתם מעוניינים ללמוד על עוד תוספים , Aherfs הכינו רשימה מכובדת של למעלה מ65 כאלה.

 

 

קידום אתרים בגוגל למעלה

בעל אתר/מקדם?
קבל/י דוח בחינם

ייעוץ בוואטסאפ